МаТраСы• 03 мая 2022

Чи реально зараз продати добротний новий електрочайник БОШ

Гроші закінчуються. Там де давали об яви ніхто так і не позвонив.
Думаємо, чти є смисо давати платні об яви?
vinika• 03 мая 2022
Не проще ли цену скинуть, чтоб продать? А не платить за объявки, когда и так нет денег

Басина• 03 мая 2022
Чому б на КС не виставити?
автор МаТраСы • 03 мая 2022
то зкинули вже. на 400 грн дешевше, ніж в інтернеті. чек і гарантія благо залишилися.
автор МаТраСы • 03 мая 2022
Ответ дляБасина
Чому б на КС не виставити?
тут непонятно, що з цими лімітами.
попробую повидаляти якісь об яви
КВІТКА-6965• 03 мая 2022
Скільки той чайник коштує, що треба платні оголошення?
автор МаТраСы • 03 мая 2022
Ответ дляvinika
в том то і діло. 140 грн осталось, і не фак що куплять після того. взагалі не ясно,яка ситуація зараз...
Valentina shop2020• 03 мая 2022
Бош не дешевй чайник
автор МаТраСы • 03 мая 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
ми продаєм за 800. в інеті находили від 1200
АllAVERA• 03 мая 2022
Так он не новый, и гарантии нет что работает.
Это рискованно.
А какая модель? Мне интересно, но не спешно

КВІТКА-6965• 03 мая 2022
Ответ дляМаТраСы
Дешево дуже, знайдеться покупець думаю.
lelya.fbr• 03 мая 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
Дешево дуже, знайдеться покупець думаю.
В розетке тоже чайник bosh около 800. Если модель такая же, то человек купит в магазине скорей, чем с рук
Анечка1979• 03 мая 2022
Ответ дляАllAVERA
Это рискованно.
автор пишет новый
fikysss• 03 мая 2022
может в ломбард отнести
КВІТКА-6965• 03 мая 2022
Ответ дляlelya.fbr
Ну то ясно)
Автор пише добротний, я менше 1700 не зустрічала.
автор МаТраСы • 03 мая 2022
Ответ дляАllAVERA
Это рискованно.
Чайник новий, не користувались ні разу. Подарунок. Чек і гарантійний талон є.
гарантія 1 рік, чек є. Купувався в Комфі
АllAVERA• 03 мая 2022
Ответ дляМаТраСы
Так модель напишите
автор МаТраСы • 03 мая 2022
Ответ дляlelya.fbr
ось ссилка з розетки
не може металевий скільки коштувати..
bt.rozetka.com.ua/ua/bosch_twk3p420/p143129051/characteristics/
автор МаТраСы • 03 мая 2022
Ответ дляАllAVERA
Это рискованно.
а нам спішно
lelya.fbr• 03 мая 2022
Ответ дляМаТраСы
ось ссилка з розетки
не може металевий скільки коштувати..
Вы в старпосте не указывали, что металлический. Я про этот писала https://bt.rozetka.com.ua/1119685/p1119685/
Если у Вас модель дороже, то может и выйдет продать

автор МаТраСы • 03 мая 2022
Ответ дляfikysss
может в ломбард отнести
не варіант. там точно за нього гривень 500 дадуть. і ті прийдеться віддавати з відсотками. а чи буде по грошим через місяць не ясно. в нас є чайник. це нам подарували і як варіант продати..
АllAVERA• 03 мая 2022
Ответ дляМаТраСы
Вот правильно пишут отзывы корпус греется, крышка г…
автор МаТраСы • 03 мая 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
Ну то ясно)
я в них мало чого розумію, але думаю, добротний хоча б добротність в корпусі з нержавійки та захист від перегріву, від увімкнення без води...
як грохнеться, то не розтрощиться))
luna2007• 03 мая 2022
Ех, я тільки вчора купила чайник((( якби на день раніше, то купила би у вас(
Амарилис• 03 мая 2022
Не давайте платне, не факт що воно допоможе, тільки гроші віддасте. Тут ще таке діло, у всіх різні смаки. От я подивилась і такий ніколи б не купила, в мене свій бзік, не люблю коли включення внизу, купую тільки з кнопками на ручці.
Магия света• 03 мая 2022
Ответ дляМаТраСы
ось ссилка з розетки
не може металевий скільки коштувати..
Металлические чайники стоят столько же, сколько пластиковые.
kll lena• 03 мая 2022
Я б не купувала бу чайник за 800 грн
FireKitten• 03 мая 2022
Ответ дляМаТраСы
ось ссилка з розетки
не може металевий скільки коштувати..
Я б такой не купила.. хоть фирма и хорошая, но я не люблю металлические. У меня дома остался Тефалевский, двойной. В середине металл, внеший корпус пластик. Вот это классный чайник ) и температуру воды какое товремя удерживает горячую. И не обожжешься, если случайно корпус зацепить.

Но на вкус и цвет все фломастеры разные. И на Ваш чайник найдётся покупатель. Другое дело, что не прямо сейчас :(
FireKitten• 03 мая 2022
Ответ дляkll lena
Я б не купувала бу чайник за 800 грн
Автор новый продает )
автор МаТраСы • 03 мая 2022
Ответ дляkll lena
Я б не купувала бу чайник за 800 грн
читайте уважно. подарували нам його. не користувались ми ним взагали, бо чайник в господарстві є і електричний і на газ.
Тему закриваю, бо найшался добра людина і не одна
Щиро їм вдячні за допомогу в критичний момент