Хто підкаже, хто адвокат, або досвід є, бо намічаєтся суд за спадок, квартира в Києві, хочу знати яка середня оплата в Києві (гонорар після виграшу не рахую то окремо зрозуміло), цікавить яка такса середня за звичайного середнього київського адвоката з досвідом 10+ років, якщо за проведене засідання платили та варіант якщо погодинно платити за засідання?
bella-mafia• 03 мая 2022
Подписывается договор, и неважно выигрыш или проигрыш. За ведение дела от А до Я берут в среднем 10000 грн
В гуглі так бачу до війни за годину просили від 2500-2700 грн, тобто десь 100$ такса і більше, деякі брали мінімалку 3 години, якщо довше на засідання шло часу, то доплата. Тим паче це спадок (майно), а там ціни вище ніж якийсь штраф оскаржити чи аліменти стягнути.
Ответ дляЗаёбушек
За работу. А вердикт то уже к судье. Ваша забота, собрать как можно больше бумаг(доказательств).
Вердикт судьи зависит от работы адвоката. И как раз собрать больше доказательной информации, не просто бумаг, а подтверждение нормам права, согласно которым судья уже и вынесет решение - это задача адвоката, а не простого обывателя, его нанимающего.
KaterionOK• 03 мая 2022
Автор, не забувайте, що година роботи адвоката, це не тільки судове засідання, а й підготовка до засідання, написання процесуальних документів. Щоб пройти одну інстанцію в спадковій справі - це приблизно 15-20 годин роботи. Може бути і більше.
Я вважаю, що погодинно або по засіданню дешевше не вийде, бо адвокат веде всю справу загалом -вивчення документів, розробка стратегії та тактики, підготовка та збір доказів, підготовка позову, походи в засідання це так би мовити процентів 30-40 від всієї роботи.
Тому всеодно з вас візьмуть стільки скільки будуть вважати коштує дана справа загалом
Ответ дляМоре спокойствия
Это дорого, скажу за днепр- одно заседание 2500-3000, + когда берет дело, отзыв и тп сразу 10000