Акварель 38• 03 мая 2022

Сейчас штурмом берут Азовсталь.Так за это время и не нашли способа им помоч.

Что будет теперь с азовцами :( .Лучше наверное рашистам живым не здаваться:(((
Юля 458• 03 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
про статтю шойгу забули?
В холодних депресивних регіонах потрібна робоча сила
Не думаю. Там є робоча сила, тут щось інше . Можливо йому потрібні слов’яни, в Росії вишить чорними , різні узбеки , Казахстан і т.д. Я думаю, йому потрібні білі люди
Юля 458• 03 мая 2022
Ответ дляyuyarosh
Який ОДКБ, прокинтесь. Всі відмовились допомагати раші. «Их разборки» це ви називаєте те, що рашисти захотіли забрати Україну, знищити Українців як націю і зробити придатком раші??
Вони відмовились допомагати в його операції. Це зовсім інше, не факт що він когось дуже і запрошував брати участь. Якщо на Росію хтось по сягне, вони включаться всі , і Китай думаю теж
Ira759• 03 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
про статтю шойгу забули?
Не вірю в це. Щоб розвивати депресивні регіони потрібні гроші і великі. А робоча сила знайдеться і без пару тисяч завезених українців.
9goda• 03 мая 2022
Ответ дляАкварель 38
Они просят что б главнокомандующий вмешался:(.Но нет.
Что но нет? Вы на связи с ним? Вы знаете что он делает? Сидит сложа руки? Побойтесь Бога.
Алтыншаш• 03 мая 2022
Ответ дляlenchik maha
Я тоже не верю и не слышала о таком. Хотя, я думаю , что хотя бы минимальная проверка нужна
Когда дочь выезжала из под Дымера, то у всех проверяли документы. Записывали телефон, паспортные данные, и брали адреса, где именно жили в период оккупации и куда едешь теперь.
Mrs.Ochmonek• 03 мая 2022
Ответ дляЮля 458
якби там були хоч на половину були роботящі люди, то такого занепаду в ’глубінках’ би не було. І алкоголь -проблема більша в рази, ніж у нас.
Зерно чого вивозять сотні тисяч тон уже в Краснодар?
Shipowner• 03 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
У нас в каждый дом заходили и просили самогон,упивались в стельку....
yuyarosh• 03 мая 2022
Ответ дляЮля 458
Ви почитайте на який пост я давала відповідь.
На ваш пост відповім свою думку, що хоча ОДКБ і має помагати рашці на її території, але вони відмовляться 100%. Окурок заставляв лукашенка помогти, той відмазався. З ОДКБ влада країн дуже боїться внутрішнього супротиву людей, якщо війська відправлять раші помагати( раша велики мітинги розганяла не так давно). Люди цих країн не люблять ні свою владу ні рашу.
Mrs.Ochmonek• 03 мая 2022
Ответ дляIra759
У раши нема грошей?? пару тисяч - ні, але уже вивезені мне менш, як півмільйона, це офіційно.
Mrs.Ochmonek• 03 мая 2022
Ответ дляShipowner
був сюжет недавно: на Чернігівщині діда катували, щоб сказав де можна наркотики роздобути
Юля 458• 03 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Роботящі і робоча сила це різне. Їм не треба багато, отримали гроші і пропили , а те що килим на стіні пофігу. І живуть в основному на соц.виплати різні. Але там багато саме різних національностей, не росіян, може він їх спеціально на війну кидає, а наших слов’ян завозить, прям як Гітлер?
Mrs.Ochmonek• 03 мая 2022
Ответ дляRabbit2012
После вчерашнего видео Швеца понимаю, что им не нужно чтобы парни вышли оттуда. Мафия. И уже вещают, что Швец кгбист. Он рупор Америки и говорит, то что беспокоит мировую общественность.
Швець і є кгбіст!
Mrs.Ochmonek• 03 мая 2022
Ответ дляЮля 458
сотні тисяч дітей для економіки - плюс, на майбутнє.
Тим більше, що там демографічна ситуація гірша, ніж у нас.
А так - хто зна, що в нього в голові. Слов’ян у них дійсно мало (було історично і є зараз), це ніколи не була слов’янська країна
Халли Галли• 03 мая 2022
Они смертники(. К ’Азову’ можно по-разному относиться, но никто не заслуживает такой участи((
mamarama• 03 мая 2022
Ответ дляAgnessa7
То чому ж вони поїхали в ті страшнючі фільтраційні табори, коли їм пропонували на автоусі поїхати в Запоріжжя? В українському місті у них би точно ніхто телефони б не перевіряв. Тільки в Запоріжжя поїхало ТРИ автобуси, а інші - чому в бік рашки? тому вам люди і кажуть - аби вони й не поверталися, раз їм рашка така дорогА,що вони готові проходити фільтрацію
А вы там были и точно знаете, что им предложили, а что потом произошло и как всё было на самом деле?
Или того, что творится больше 2х месяцев этими нелюдями недостаточно, чтобы осознать, что они могут вытворить что угодно, а людям нужно спастись любой ценой?
Посмотрите интервью с девочкой из Мариуполя, прошедшей фильтрацию, чтобы понимать, что и как там происходит вообще.
Моля• 03 мая 2022
Ответ для9goda
Он должен был быть на связи с Азовом, и рассказывал, что ’ми постійно на зв´язку’ , пока командир Азова не сказал, что уже две недели никто им не отвечает (тупо морозились). Как такому брехлу можно после этого верить?
Юля 458• 03 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я думаю причина в цьому, в людях. Ми вже вдома говорили, якщо приїдуть наші, ну не зможуть так жити, почнуть будувати будинки, старатися щоб гарно, старатися заробляти, а та хто зна , може і їхні потягнуться.
Agnessa7• 03 мая 2022
Вам в лоб, а ви - по лбу. Повторюю ще раз: якщо у них був вибір - Україна чи рашка, і вони вибрали рашку, то ніхто їм в цьому не винен. Чи вам повторить це ще 10 разів? я доказую саме цю дилему - що саме вибрали вони. А якщо примусово - то я їх розумію, і погоджуюсь з вами, що треба рятувати життя.
Black Umbrella• 03 мая 2022
Где можно почитать о штурме Азовстали? Все каналы, на которые подписана, молчат об этом.
Lyusika• 03 мая 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Мабуть тільки на рос. тг каналах.... Але чи правда там...Наші мовчать, значить так треба! Нам залишається тільки молитися і вірити в чудо
космея• 03 мая 2022
Ответ дляSara-a
С чего это вдруг?
Когда подпишут ленд лиз,то начнётся месиво рашни.
Сразу видно когда пишут из педерации
А рашня где находится? По полям и лесам или в наших селах и городах?
А теперь просветите как их выбить с нашей территории без разрушений?
kanareyka_tweety• 03 мая 2022
Ответ дляdajkiri-irina
Сплошная боль. Я с самого начала поняла,что будет как с киборгами в Донецке
Але кіборги вижили, ще й ротації були. А захисників на ’Азовсталі’, очевидно, знищать усіх, бо вони й поранених не дають вивезти
Black Umbrella• 03 мая 2022
Ответ дляLyusika
Ой не, свинособаки правды не напишут.
Буду ждать офиц. инфо
kanareyka_tweety• 03 мая 2022
Ответ дляВлада-Власта
Вот вы такой специалист по деблокадам , напишите как вы это себе представляете? Или слово знаете, а как это сможет работать в ситуации Мариуполя ?
Згодна. Ми під Ізюмом важко тримаємо оборону, а на деблокаду потрібно мінімум 9000 бійців (казав Білецький, колишній командир Азова). Не можна покласти 9000, щоб врятувати 1000 або 2000.
kanareyka_tweety• 03 мая 2022
Ответ дляmamarama
Хер ему, а не перебил азовцев.
В тех подвалах чтоб перебить кого-то, надо земной шарик наизнанку вывернуть, у пути нет таких полномочий и силенок.
Цікаво, звідки в наших хлопців зброя, щоб відбиватися. Досі не закінчилася
PANTERA_KET• 03 мая 2022
Ответ дляmamarama
Напишите пожалуйста в общих чертах про фильтрацию. У меня инет не грузит видео
PANTERA_KET• 03 мая 2022
Ответ дляmamarama
Mariya Prokhorova• 03 мая 2022
Ответ дляSanechko
https://www.facebook.com/100001111713774/posts/511... То мені скинула моя колега по фб.з Херсону. Ніяк не можу зрозуміти для себе, хто прав П.С.Колега- проукраїнська патріотка
Окопна війна вже іде !
Читайте Євгена Дикого його колонка на Цензоре
mamarama• 03 мая 2022
Ответ дляPANTERA_KET
kanareyka_tweety• 03 мая 2022
Ответ дляAgnessa7
Я в це не вірю. Наші? вони що, звірі? можливо, що я можу припустити, це просто дивляться телефон, без викручування рук-ніг, побиттів, знущань. Бо недавно було відео затримання нашими бійцями одного сепара, який сидить в напівзруйнованому будинку в Маріуполі, під обстрілами, але продовжує лайкати хуйла і ’одобрять его политику’. То таких сама судьба залишити там, чи засудити за законами України
Ви ОБСЄ з ООН плутаєте і Маріуполь з Харковом. Затримали діда в Харкові. Якщо ви не стежите за новинами, то житлові масиви Маріуполя ми давно не контролюємо.