Басноплетка• 23 ноября в 21:14

Відправляєте по смарт доставці на відомому сайті?

Де потрібно і комісію оплачувати, і додатково компенсацію за перевезення по март доставці?)
куркулиха• 23 ноября в 21:14
Нет, ни бо, ни Смарт не отправляю
автор Басноплетка • 23 ноября в 21:15
Ответ длякуркулиха
Нет, ни бо, ни Смарт не отправляю
а як відправляєте?)
Та прям багіня• 23 ноября в 21:16
А яку там компенсацію треба оплачувати?
автор Басноплетка • 23 ноября в 21:20
Ответ дляТа прям багіня
А яку там компенсацію треба оплачувати?
З основного рахунку продавця на Shafa списуються кошти за кожне успішно виконане замовлення, оформлене покупцем за SMART-підпискою (за умови включеної опції ’Відправляю по SMART’).

Сума списання залежить від вартості замовлення:

• 10 грн — за замовлення вартістю від 200 грн до 700 грн.

• 30 грн — за замовлення вартістю від 700 грн і більше.

Як відбувається списання:

• Комісія списується з рахунку продавця автоматично після успішного завершення замовлення (коли покупець забрав товар з пошти).
Та прям багіня• 23 ноября в 21:22
Ответ дляБасноплетка

Як відбувається списання:

І ще плюс відсотки?
автор Басноплетка • 23 ноября в 21:22
Ответ дляТа прям багіня
І ще плюс відсотки?
Так
Та прям багіня• 23 ноября в 21:24
Я покупець і практично все беру через смарт. Навіть не знала що продавці додатково щось оплачують. Як покупцю то дуже зручно
Марфа Українівна• 23 ноября в 21:25
Нет. Отключила. Есть момент, что заказывают молча, не глядя, что у меня эта опция отключена. Объясняю ситуацию, показываю скрин и пишу, что готова ненадолго включить, если к оплате будет плюс 10 или 30 грн. Пока что все покупатели соглашались. Но есть нюанс, что предыдущий заказ надо отменять и создавать новый 🤪
Каляка маляка• 23 ноября в 21:30
Ні. Відправляю лише з оплатою на рахунок фоп. Якщо післяплатою, то теж не через оформлення на сайті, бо післяплату оформлюю також на фоп. Візьмуться за всіх зі своїми картками і понараховують податок.
автор Басноплетка • 23 ноября в 21:28
Ответ дляТа прям багіня
А ви комісію оплачуєте з закритими очима?)
Там йде окрема стрічка списання додаткової компенсації)
Та прям багіня• 23 ноября в 21:28
Ответ дляБасноплетка
Я не продавець.
автор Басноплетка • 23 ноября в 21:29
Ответ дляТа прям багіня
Вибачте, зависла сторінка, побачила уже що ви покупець) Так, оплачують і немало)
автор Басноплетка • 23 ноября в 21:29
Ответ дляМарфа Українівна
А вам не знижували рейтинг за те, що відключили?
Марфа Українівна• 23 ноября в 21:31
Ответ дляБасноплетка
Пока нет
куркулиха• 23 ноября в 21:32
Ответ дляБасноплетка
а як відправляєте?)
Наложка по предоплате
Зубожиння• 23 ноября в 22:16
Шо за смарт? С продавца берут больше комиссию? У меня вроде включена,но не пока не разобралась шо к чему? никаких изменений не заметила
Моська-слон• 23 ноября в 23:30
Не нажрутся никак) пока ещё нет платной подписки за регистрацию там? Неадекватные какие-то они там немного.... Комиссия всегда была выше, чем на сайте из трех букв. Но они ещё добавили....
Не за Будка• 24 ноября в 03:42
Тоже не знала, отправила два заказа. Сняли твари 15% и плюс 10 грн. Еще покупатели торг просят, легче вынести в альтфатр