lucky ok• 04 мая 2022

Сухе волосся можна змінити?

Моє волосся доволі сухе. Користуюся масками, бальзамами, оліями для кінчиків волосся - результату нуль.
У січні купила професійні засоби для волосся, користувалася до війни - не помітила ефекту.
Зараз не вдома, шампунь, бальзам, олійка для кінчиків - все мас-маркет. Волосся як солома(((
Задумалась: а сухе волосся в принципі можна змінити? Покращити його стан? Певно, що продавці засобів кажуть, що так. А який ваш досвід?
Panda-Pandochka• 05 мая 2022
Ответ дляАнечка1979
Именно 10 в 1 вообще ни о чем. Его покупают недорогие салоны зачастую- в работе не понравился совершенно.

https://prokrasa.com.ua/products/er-k10-maslo-dlya...

Эрайба очень неплохой из более менее бюджетных
Спасибо, вы парикмахер?

Анечка1979• 05 мая 2022
Ответ дляPanda-Pandochka
Спасибо, вы парикмахер?
да, но опыт небольшой
Panda-Pandochka• 05 мая 2022
Ответ дляАнечка1979
да, но опыт небольшой
А какой шампунь и масло для волос рекомендуете?
Анечка1979• 06 мая 2022
Ответ дляPanda-Pandochka
а вам для какой кожи головы и для каких волос?

Я дома пользуюсь barex и Helen seward. Emmebi тоже очень достойная