Моє волосся доволі сухе. Користуюся масками, бальзамами, оліями для кінчиків волосся - результату нуль.
У січні купила професійні засоби для волосся, користувалася до війни - не помітила ефекту.
Зараз не вдома, шампунь, бальзам, олійка для кінчиків - все мас-маркет. Волосся як солома(((
Задумалась: а сухе волосся в принципі можна змінити? Покращити його стан? Певно, що продавці засобів кажуть, що так. А який ваш досвід?
Ответ дляlucky ok
Перукар каже, що пористе волосся. Не висвітлювала, фарбую.
А ви користуєтесь фен щіткою чи стайлером.
Я там вище перерахувала чим рятуюсь, але я витягую фен-щіткою
Вона дуже добре закриває пори волосся і воно стає гладке. Головне-зволожуючі маски і спрей перед сушкою
Знаю по собі. З таким гніздом на голові ходила… страшно згадати
Олії на пористе волосся роблять тільки гірше
Ответ дляNafffAnja
Ні, лише феном укладаю.
Я була у перукаря, він порадив екранування волосся, і ефект по наростаючій, перший раз вона робила процедуру -все чудово, а вдруге - її стажер, і просто спалили мені волосся. Тобто як процедуру для пористого сухого волосся я рекомендую екранування, але повинен робити профессіонал.
Sweet Lilac• 04 мая 2022
Вообще это внутренняя проблема, скорее всего, лучше обратиться к трихологу, он подскажет, какие анализы сдать. Сухие волосы могут быть из-за недостатка железа, например.
Panda-Pandochka• 05 мая 2022
Ответ дляАнечка1979
You look не очень уходовые средства
Можно узнать почему?
Анечка1979• 05 мая 2022
Ответ дляPanda-Pandochka
Можно узнать почему?
Именно 10 в 1 вообще ни о чем. Его покупают недорогие салоны зачастую- в работе не понравился совершенно.
Эрайба очень неплохой из более менее бюджетных