У куми є двоє діток, і вона зараз вагітна третім але термін дуже маленький. Живуть не далоко від нас, чоловіку приходила повістка, але вона йому її так і не віддала, узнала що вагітна і просто її порвала, розказала чоловіку тільки через неділю. Вирішили вони сняти квартиру і зїхати так сказать з міста прописки чоловіка. Не знаю, зараз шукають квартиру, а це ужасно важко і дорого, самі живуть на одну зарплату. Ми тоже хотіли зїхати, але в нас інші причини, але з такими цінами і таким становищем передумали. Просить мене щось їй порадити, але блін що я можу сказати. Як думаєте вони правельно роблять? Я зі сторони її розумію, але не знаю...
Ответ дляfikysss
Поменяйтесь на время квартирами🤣
Як варіант
Але я живу з батьками тому не вийде)))
Ответ дляRubiii
Правильно делают что?
Що хочуть снімати квартиру. Понятно що до них прийдуть може ще не раз
Ответ дляNafffAnja
Це їхня справа
Ви не зобов’язані ані радити ані допомогати
Я б зробила так само, наприклад
Я нічього не совітую, такі питання нехай вирішують самі. Жалко її просто, вона ще з цею вагітністю вся на нервах, переживаю за неї.
Ответ дляАнжелика93@
Є таке
Я теж третього чекаю
З жахом думаю, що чоловіку повістку на роботу принесуть
І якщо він знатиме, то вмовити не йти не вийде
А, і ще
Повістка прийшла з військкомату чи від міськради? Дійсні і потребують реакції тільки повістки з військкомату
Бо в нас взяли моду від сільрад і міськрад вручати повістки
Я теж третього чекаю
А, і ще
Tatarbunara• 05 мая 2022
Вони можуть здати свою квартиру і за ці кошти винайняти іншу.
Але повістку можуть вручити і на робочому місці.
Вагітність під час війни - таке...
Ответ дляNafffAnja
Є таке
Я теж третього чекаю
А, і ще
Я теж третього чекаю
А, і ще
З воєнкомату. Але його підпису нема. Є у її чоловіка знайомий в поліції сказав що по факту повістку він не отримував. І в нас така ситуація, але ми на місці нікуди не ховаємось, чоловік сказав прийде ще раз то піде
Майстерня домашнього текстилю• 05 мая 2022
Нехай роблять, як вважають за потрібне.
Від себе можу сказати, що проживання не за місцем реєстрації рятує життя. Це не про біги від повістки.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Нехай роблять, як вважають за потрібне.
Вибачте може я нет зрозуміла, але в якому сенсі рятують життя?
Ответ дляАнжелика93@
У прямому. Є в нас знайомий адвокат, шо крутиться в верхах, вів одну справу з великими грошима, почали йому погрожувати розправою, він бігом разом з дружиною і трьома дітьми переїхали в сусіднє місто на арендовану квартиру. Через день його будинок розстріляли з автоматів.
В наш час, один активіст на окупованій території живе на зйомі, але не реєструвався, саме за кілька місяців до війни змінив житло, ніхто ще не знав, де точно він живе. А його шукали і шукають досі.
Ответ дляnell
повістку ж ніби дають під підпис, а не просто так в дверях лишають. як на мене, вона зробила чоловіку ведмежу послугу. якщо троє діток (не знаю чи третя вагітність рахується), ніби ж дають відтермінування.
Рахується після якогось терміну, коли вагітна офіційно йде в декрет, не пам´ятаю, здається в 32 тижні. А ранні терміни не беруться до уваги.
Ответ дляnell
Можуть дати, а можуть і не дати. Канєшно тут не знаєш що в цій ситуації робити, по закону він не отримував її це вже їм і адвокат сказав і знайомий з поліції, але зараз таке робиться що не знаю
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
вы сравнили, конечно
у них трое на одну зп и не знают, где брать денег на сьем.
Добрый Йиннот• 05 мая 2022
Дорослі люди, майже батьки трьох дітей, але навантажують вас своїми проблемами.
Їм час дорослішати.