shandy10• 05 мая 2022

Що робити із зубом

Коли наростили пломбою зуб сказали що його треба покрити коронкою. Зуба є тільки маленький кусочок по факту. Як бути, чи покривати чи краще вирвати коли зламається остаточно? Можливо в когось було подібне
MamaGalya• 05 мая 2022
Звичайно краще коронка, якщо корінь цілий. Штифт поставили? Вирвати завжди встигнете. А велика пломба зазвичай довго не простоїть.

Соседка Маши• 05 мая 2022
Накрыть коронкой
Алeнь• 05 мая 2022
У мене була подібна ситуація. Але з´ясували в процесі, що корні не дуже і не витримають коронку. А так думала ставити. Все ж краще максимально зберегти зуба
Басина• 05 мая 2022
Видалити пломбу, пролікувати канали, якщо ще не ліковані (навряд чи), поставити культьову вкладку і накрити коронкою.
Басина• 05 мая 2022
Ответ дляСоседка Маши
Накрыть коронкой
Відпаде разом з пломбою і залишком стінки.
автор shandy10 • 05 мая 2022
Ответ дляБасина
А це довго робити бо їздити постійно дорого та ще й за лікування платити зуба треба
Соседка Маши• 05 мая 2022
Ответ дляБасина
Чего? У меня так зуб накрыт все ок. Сейчас современные коронки очень даже.

Басина• 05 мая 2022
Ответ дляshandy10
5-6 візитів
Соседка Маши• 05 мая 2022
Ответ дляshandy10
Это не долго, но да дорого конечно
Басина• 05 мая 2022
Ответ дляСоседка Маши
Навіть сучасна коронка має за щось триматись. Якщо немає ніяких штифтів (ні анкерних, ні скловолоконних, ні вкладки), то за що має триматись коронка? Лише за шийку зуба?
Линда• 05 мая 2022
Ответ дляБасина
5-6 візитів
не обязательно
смотря в каком состоянии зуб
может и 2
1 - обработка зуба, установка штифта и изготовления слепка
2 - установление коронки
Соседка Маши• 05 мая 2022
Ответ дляБасина
Да просто так их и не ставят, т.е если нужен штифт ставят и штифт.
Еще и на корень смотрят перед тем как поставить.
Басина• 05 мая 2022
Ответ дляЛинда
не обязательно
смотря в каком состоянии зуб
может и 2
2 - установление коронки
1 пункт не робиться за 1 раз...
Якщо канали вже готові і до них питань немає, то 1 відвідування - це розробка канала і формування культі, 2 відвідування - встановлення культі, одразу відбиток не можна робити, тому 3 відвідування - відбиток, 4 - примірка коронки, якщо треба, то підгонка і віддати техніку на шліфовку. Якщо в нього є час і він зробить це одразу, то тоді або тимчасова, або постійна фіксація. Або переноситься на 5 відвідування.
Алина-1240• 05 мая 2022
Покрывать свой,ну или со штифом в корне+коронка.рвать не надо
dneprovskaya• 05 мая 2022
Ответ дляБасина
У меня 6 лет коронка без штифта стоит, и все нормально
К стоматологу хожу регулярно, нареканий на нее нет
Басина• 05 мая 2022
Ответ дляdneprovskaya
Добре, що вам так пощастило. Не факт, що автору теж пощастить, а гроші на коронку вона витратить. Тому краще одразу робити так, як треба, а не клепати халтуру на авось (коронка на суцільній пломбі, без стінок, без штифта - це таки халтура)
azovie• 05 мая 2022
Было. 2 раза наращивали типо пломбой отпадала так как самого зуба был только корень и маленькая 1 стенка. . Потом поставили штифт нарастили металлический зуб какой-то и сверху коронку. Простояла коронка 3 года. Потом уже корни остоточно сгнили и пришлось удалить все.
Басина• 05 мая 2022
Ответ дляАлина-1240
У автора вже немає своїх стінок зуба. Там пломба і маленький шматочок стінки, який спиляють при обробці під коронку.
azovie• 05 мая 2022
Ответ дляБасина
У меня так было . Штифт делали металлический зуб и сверху металлокерамика. Стояла 3 года. Стоило все около 2500 грн.

Удалить всегда можно , к сожалению зубы больше не вырастают , лучше беречь и лечить.

Басина• 05 мая 2022
Ответ дляazovie

У вас робили так, як треба в таких випадках: культьова вкладка і коронка. Можливо, якби ви не гралися з нарощуваннями, а одразу пішли таким шляхом, то коронка стояла б довше
Слюда• 05 мая 2022
Не варио виривати зуб, якщо корінь цілий і немає запалення всередині, яке не можна було б вилікувати. Так, коронку ставлять.
Якщо кажуть виривати, я б порадилась з іншим лікарем. Бо для клініки вигідніше вирвати і встановити імплант - а це коштує дорожче, ніж коронка.
Слюда• 05 мая 2022
Ответ дляАлeнь
Вам встановили імплант?
Слюда• 05 мая 2022
Ответ дляБасина
А як, на ваш погляд, ’як треба’?
Алина-1240• 05 мая 2022
Ответ дляБасина
И что?)если корень не гнилой,в него штифт и коронка.ну или по типу пломбы наращивать,что там осталось,мы же не видим.у меня один зуб раскрошился местами ниже уровня десны,стенки практически не было,кричали рвать,рвать,но нашла стоматологию,наростили(без коронки)6-й год стоит,и ничего ему нету
vikat• 05 мая 2022
Ответ дляБасина
У меня 17 лет простояла, и сейчас тоже собираюсь не вырывать, а ставить коронку
Басина• 06 мая 2022
Ответ дляАлина-1240
Я написала вище що
Басина• 06 мая 2022
Ответ дляvikat
Я пропоную щось виривати?
Алeнь• 06 мая 2022
Ответ дляСлюда
Вам встановили імплант?
Нє. Поки залишили пломбу и бережу зуб як зіницю око