Ответ дляIncol
І як ВАм у Франції, подобається? Чому із Словаччини вирішили їхати? Якою мовою спілкуєтесь? Як діти в незнайомому мовному середовищу?
Так, нам тут дуже подобається, але, все ж таки, я мріяла б тут опинитись при інших обставинах(( Мову французьку я завжди хотіла вивчити, та ніяк руки не доходили до курсів. Вчила сама. Тому трохи розумію, але відповідаю через гугл-перекладач. Зараз тут до нас приходить волонтер, з яким вчимо мову. А з Словаччини виїхали, тому що все, що я там знайшла - це типу готелю (пансіон) за власний рахунок. Номер навіть без кухні був, харчувались в різних закладах з дітьми, кошти просто танули на очах. А у Франції люди надають житло безкоштовно, ще й дуже велика підтримка волонтерів та різних організацій