Су***а, уже тошнит от этих защитников. Какие же наглые твари!
Oleksa1551• 06 мая 2022
Я надеюсь его уже никто в мире в серьез не воспринимает. Обработанный материал
IanxMickey• 06 мая 2022
Ответ дляFinetouch
Есть новость получше, очередное корыто рашистов горит🤣🤣
Слава ВСУ
Адмирал поплыл навстречу Москве :)
Tatarbunara• 06 мая 2022
Поставим во главє війська бабку з червоним прапором і вперед, брататися проти Польщі
Николь1986• 06 мая 2022
Ответ дляKristal2013
Этот картофельный бздун только на пиздеж способен. Тут вот о чем поговаривают:
Чем это нам грозит ( если и так война) не могу понять. Что должно поменяться от этих слов, я уже не понимаю.
Николь1986• 06 мая 2022
Достали освободители и защитники!!!
Пусть свои страны в порядок приведут! Со всех сторон лезут! Ну почему именно Украина?!
У нас так все было хорошо.
НамСвоюРобити• 06 мая 2022
Ответ дляTatarbunara
Та бабця вже не погодиться. Її будинок русня розбомбила. Їх евакуювали наші військові.
Tatarbunara• 06 мая 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Нічого, бабця нового прапора змайструє.
НамСвоюРобити• 06 мая 2022
Ответ дляНиколь1986
Хіба що висунеться своїми військами, з метою відрізати наш західний кордон (поставки зброї).
Але тоді він втрачає президентство не тільки юридично але й фактично, бо армія перейде до керівництва московії.
Tatarbunara• 06 мая 2022
Ответ дляНиколь1986
Просувають думку, що у росії таки не було іншого виходу, як спасати Україну від європейських загарбників. І білорусь, як друг і брат, допомагали як могли.
НамСвоюРобити• 06 мая 2022
Ответ дляTatarbunara
Нічого, бабця нового прапора змайструє.
Прапор може й цілий.
Вона ’прєдатєлькою’ (її слова) бути не хоче.
Тут хіба що нову якусь шукати.)
Tatarbunara• 06 мая 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Прапор може й цілий.
Тут хіба що нову якусь шукати.)
Задню передачу включила )
Знайдуть нову, таких вистачає.