Дівчатка, ви все знаєте. Підкажіть, як підбирає слова Т9? Ну наприклад пишеш речення "Я хочу...", і воно пропонує тобі варіанти. Ці варіанти зазвичай найчастіше вживані слова? Чи як?
Питаю, бо моєму мужчині в серйозному діалозі запропонувало слова ’попка’. Якого цього, питається? Кому він мать його пише слово ’попка’???