Там где можно бегать маленьким детям 2-3 года. Мамы орут "иди сюда, не бегай,дай руку"
Ответ дляБасина
Кожна мама краще знає свою дитину, наскільки вона уважна, як орієнтується в просторі, як тримає рівновагу. І тільки вона може оцінити, бігти її дитині в цей момент, чи ні.
Полностью согласна, моему почти два, я моргнула - он уже на самой высокой горке, где с одной стороны нет стенки и летит головой вниз. Мы на Подвысоцкого в Киеве как на работу ездим.
Ответ дляЮля Неюля
Так детей приучают быть опрятными с детства.
Чтобы они потом взрослыми не качались по траве в чистом))
Ну якщо я йду в похід. - маю відповідний одяг і спорядження, якщо на банкет - то відповідно туфлі та плаття. Ніяк не навпаки. Тут же банкетний варіант видають за спортивний, і це не про охайність, як на мене.
К.а.л.и.н.а• 06 мая 2022
Можу вам по собі сказати - коли була моя донька маленькою - я не відчувала тієї тривоги, яку зараз відчуваю, коли гуляю з племінниками. При чому невістка нормально реагує, якщо діти кудись несуться, а у мене просто все перевертається всередині і вмикається режим ’швидко рятувати’. Не знаю з чим це пов´язано, напевно дійсно мама більш впевнена у обстановці, у тому що може бути небезпечним і у тому що вона встигне зреагувати.
Ответ дляВозрастная
Чтоб не мешали окружающим, чтоб не упали и не ушиблись
Іноді дивує оце ’чтоб не мешали’
Я приїзджаю до батьків зі своїми шилопопими хлопцями. Вони живі активні життєрадісні діти. Погодки і їм цікаво разом. Ще племінгики цього ж віку приїзджають. У них гульня. Їм весело, вони бігають безупину. Моя мама кричить ’та ша, посідайте’
Питаю як вони можуть весь час сидіть. Вони сидять тільки за гаджетами. Так от як дам гаджети, маму бісить, що вони сидять і так не можна дітям багато.
То шо робить дітям?! В її розумінні вони повинні сісти біля дорослих і всі на них будуть милуватись. Так ми в дитинстві сиділи, бо шуміти і веселитись не можна було. Тому, власне ми з років 5 вдома не гуляли, на вулиці. Ніхто за нами не дивився і не контролював і нам було кайфово. Ми веселились і боялись на очі батткам попасти, бо біля них веселитись не можна було.
Мені достатньо було побачити погляд мами, щоб я зрозуміла щось роблю не так. Батьки не проводили з нами час, а ми з ними, щоб не бісить нікого. Навіть не пояснював нам ніхто нічого наче ми повинні були з повітря всьому навчитись.
Зараз дитинмтво таке, що діти під прискіпливим наглядом дорослих. Я вже планувала старшого сина трощки біля дому відпускати на велосипеді, але знову час такий, що боюсь
Missdior_22• 06 мая 2022
Ответ дляРойЛеля
Іноді дивує оце ’чтоб не мешали’
Ну дети ведь шумят и могут мешать
Color never seen before• 06 мая 2022
Бывает вижу родителей которые дергают детей хуже чем собаку на поводке. Эти вопли ’куда пошла?!!! Ты. .!’, смыканья. То есть прогулка она для родителей, а ребенок должен быть как можно менее проблемным, незаметным и не отвлекать от трындежа по телефону. Это грустно.
Ответ дляБажена25
У моего в два года координация была так себе. Каждое его падение, это целое приключение. То прям лицом в собачье говно в парке. То зашивали бровь, то думали сломал нос, то было разбил губу так что надо было шить. Каждая мама знает, как лучше. Вот не понимаю я этого, обсудить других.
Покажу свого їздуна на самокаті. І це після 10 нагадувань, щоб дивився, куди їде і сильно не розганявся) Рану вже обробила, їдемо шитися...
Ответ дляDa_sha F
Ну вот у меня сестра,мой бежит, её за моим, она ему орет стой и т.д.
Чувствую себя матерью невоспитаного ребенка
Ну то я тоже как вы рассуждала, пока не родился второй ребёнок который умудрялся на ровном месте получать такие травмы что ехали в больницу. Теперь я как ваша сестра, ещё и пробегаю рядом😄
Ответ дляmammyanny
Та я прибегаю просто молча, ь к. Всмысла орать стой,когда ребенок бежит в компании я не вижу
Когда один - золотой ребёнок