vikks-R• 06 мая 2022

Допоможіть розшифрувати аналіз крові

Можливо є лікарі? Що не так? На що звернути увагу? Відразу зауважу, що це загальний аналіз крові плановий медогляд. До сімейної в середу
ulka220v• 06 мая 2022
Все норм, есть небольшая железодефицитная анемия

автор vikks-R • 06 мая 2022
Ответ дляulka220v
Дякую.
Анемія постійно ще з підліткового віку. Як визначити чим можна поповнити дефіцит?
Gal_etka• 06 мая 2022
Ответ дляvikks-R
Дякую.
Чесно кажучи, я пила препарати, але не допомогли.

Моїй знайомій допомогли капельниці з желізом але дуже дорого. І не на довго.

Мені особисто допоміг гранат кожен день, якось ліпше з ним.
автор vikks-R • 07 мая 2022
Ответ дляEdizione

Дякую. Граната не люблю зовсім, але вже неодноразово чую що ним рятуються при нехватці заліза. Спробую.