Усім добрий вечір! Я люблю малювати, підліток, дуже хочу відправити свої патріотичні малюнки та солодощі ЗСУ, питання-як? Живу в Київі. Підкажіть, будь ласка, як це зробити. Буду дуже вдячна!💙💛
Ответ длябезуминка
Віддати волонтерам,вони їх передають.
Дякую велике)
Ответ дляfedonik
В школах зараз збирають все для армii, поцiкавтеся в найближчий.
Дякую😊
Не чіпай - вб ю• 07 мая 2022
Есть специальный ресурс где можно написать письмо и отправить файл. Я вчера отправляла.
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Дякую!!)