Вопрос к мамам с детьми подростками.
В телеграмм каналах до недавнего времени были (может и сейчас есть) фотографии трупов оккупантов.
Телеграм канал Киев Оперативный - это основной канал Киева, знаю там состоит много молодежи.
Как влияет на психику такой контент или уже своего рода иммунитет выработался на изображения такого характера?
Ответ дляRose_m
Есть даже видео, можете поискать. Если у Вас крепкие нервы. Это не был единичный случай. Были собаки живьём прибитые гвоздями, собаки на сушках для белья, их ели((
Я таке не зможу дивитися. А відео звідки, та мама з дитиною знімали поки їх собака мучилась? Знаєте, я не смілива , навіть боягузлива якщо чесно, але свою тварину зняла б і не змогла дивитись як вона мучиться
Ответ дляЮля 458
Снимали военные когда зашли, девочка из погреба не выходила, ей 17 лет, таких девочек потом в лесу находили.
Мама ничего не снимала.
Я бы посмотрела какая Вы храбрая были в той ситуации.
Мама ничего не снимала.
Ответ дляRose_m
Мама ничего не снимала.
Які воєнні? Як одні вийшли і інші відразу зайшли? А для чого собаку вбивали?
Irina-5d24• 08 мая 2022
Ответ дляkrozumovski
До чего они сумасшедшие
И откуда только такие ’идеи’ в башку приходят
Психопаты как и их с..ки мамашки. Вся рашка такая
Irina-5d24• 08 мая 2022
Ответ дляОлечка79
Дочери 20-ть, учится в мед, хочет быть патологоанатомом , она норм реагирует , а я вообще завтракаю под просмотр группы груз 200, обожаю дохлых рашистов рассматривать . При этом смотреть на убитых наших не могу вообще , ни одного фото не смотрела и не хочу .
Я тоже. А при одной мысли о наших мне физически больно.
Irina-5d24• 08 мая 2022
Ответ дляЮля 458
Вибачте, але не вірю про собаку, для чого таке писати
Хорошие русские?
Irina-5d24• 08 мая 2022
Ответ дляЮля 458
Мої діти ніяк не реагують, я таке їм не показую, бо виховую нормальних людей, а не садистів. Від коментарів деяких жінок в шоці, як нормальна людина може дивитись на таке чи відчувати задоволення? Це хвороба на мою думку
Хвороба - вломитися в чужу країну, питати, гвалтувати, вбивати дітей та безвинних людей. Грабувати все. Бомбити, хотіти знищити. Нормальних ви не виховуєте бо ви шукаєте виправдання тварюкам. А такі люди не можуть виховати нормальних людей
Ответ дляЮля 458
Я спитала, які воєнні знімали? Ви з написали, що собака загинула
Снимали наши военные когда заходили в Бучу, Ирпень, Ворзель и др территории где до этого были русские.
Эту конкретную собаку на видео не снимали, хозяйка её похоронила.
Но многое осталось как было
Ответ дляIrina-5d24
Нормальних не виховає ви. Бо одне коли дорослі, а коли дітям говорять що насильство це норма, це вже шиза
Irina-5d24• 08 мая 2022
Ответ дляRose_m
Я подумала сначала девочке 20 лет, а у неё 3 детей.
Ні, це тролиха. Вона проросійська
Irina-5d24• 08 мая 2022
Ответ дляЮля 458
Так, шиза. Тому всі кацапи шизонуті і ті хто їм співчуває або виправдовує.
Irina-5d24• 08 мая 2022
Ответ дляЮля 458
О, так, ви вгадали)
Саме так, але не вгадала, а знаю напевне. Гарного вечора!
Irina-5d24• 08 мая 2022
Ответ дляЮля 458
Мова не про виправдання, а про те що дітей, дітей в це втягувати не можна, заради них же
Діти вже втягнуті! І їх ніхто не питав. Так само як і тих, кого згвалтували та вбили на окупованих територіях. Чи цього також не було? Не вірите?
Ответ дляIrina-5d24
Чому не вірю, вірю. Але є ті, які нащастя я не відчули всього цього жаху. То що, тепер відео зі зґвалтуваннями показувати? Чи закатованих людей? Розумієте, в основному саме такі травмовані діти без допомоги психолога виростають потім садистами, тому спеціально робити з дітей ненормальних для мене дико. Але своїм можете показувати і розказувати що хочете, це ваше право.
Vita_Nikita• 08 мая 2022
Ответ дляkrozumovski
Листаю ленту. И задаюсь таким вопросом! Вполне логично?! Мысли о украденом детстве, онлайн школах вечных и так далее!
Моего нет в телеграмме,я отказалась его там регистрировать.Не хочу,чтоб он лазил везде