Дівчата, хто купляв он-лайн речі та одяг і залишився задоволений якістю?
Якщо хтось дасть наводку на жіночі футболки, буду безмежно вдячна
Ответ дляОлечка79
Обувь - в инсте купила. Отличный производитель. Летнее буду у них покупать .
Костюм тоже в инсте- качество супер. Буду ещё покупать
Все украинское
А силку або назву виробника?
Ответ дляPavelolka
Обувь vzhenebosi, kravetz. Одежда Enme, Berich
kravetz не можу знайти
Oksana0612• 08 мая 2022
Ответ дляОлечка79
Все украинское
Класне. Як костюм по якості? Кашлатання, витягнуті коліна?
Левандовская18• 08 мая 2022
Ответ дляОлечка79
Все украинское
Напишите пожалуйста фирму
Від себе можу порадити спорт костюм, брала з розрахунком на те, що знов буде весь в катишках и повитягуються коліна. Але на диво носила всю осінь-весну і він просто вау
otantic_store
Ответ дляMilka_prk
M_lux в інстаграмі,не перший раз купляю взуття
Не можу знайти