Подскажите, есть ли в Киеве гуманитарная помощь продуктами и средствами гигиены? Именно в Киеве.? Тему ниже видела, но на Соф.Борщаговку добраться нечем пенсионерам, это очень далеко.
Может где в храмах такое есть?
kirpichenko• 09 мая 2022
Ответ дляЛорисель
Шевченківський. Але якщо немає, то можна на метро і на Позняки дістатись.
, наприклад, з Сирця чи Дорогожичей. Чи на Печерськ.
Вот тема ниже.
катерина12009• 09 мая 2022
Ответ дляЛорисель
Гаврілішина 8, чи 9. Уточніть передзвоніть на урядову лінію, інвалідам та стареньким які не ходять привозять. Там також годують. Треба щареєструврттся, малозабезпечені і впо там
Ответ дляЛорисель
А чем до площади победы? И 720 марш уже пустили?
надо завтра смотреть, по моему пустили
ну откуда же я знаю где именно в центре живут пенсионеры? пл Победы в Шевченковском районе, потому про нее и написала
ну и как бы по Киеву много транспорта ездит, не проблема на Победы добраться
катерина12009• 09 мая 2022
Ответ дляЛорисель
А це взагалі що? Гугл не видає, що там якийсь центр допомоги.
Мені дали цю адресу коли я ркєструвалася впо в Шевченківському соьезі- це центр надання соціальної допомоги. Сорі я переплутала Погано в мене з пам яттю(( Гаврілішіна 11а. Це у колишньому дит садку. Колишня Ванди Василевськоі
Нехай звернуться туди це міський центр
Ответ длякатерина12009
Нехай звернуться туди це міський центр
дякую