Підкажіть, будь ласка, вперше купую квитки авіа, чи варто обирати пакет послуг додатковий, що пропонується? І головне, чи купуєте ви страхування? Переліт бюджетний, але з дод послугами і страхуванням набігає немаленька сума. Чи можна обійтись без цього всього? Дякую!
Anas tasia• 09 мая 2022
Зазвичай нічого такого додатково не беру. Тільки подумайте чи вантаж не потрібен.