binka44• 10 мая 2022
Хто ще слухає Арестовича? Вчора говорив про можливий повторний наступ на Київ .
Які у вас думки?Сьогодні вже бульбаші офіційно оголосили про початок спецоперації, це що другий наступ починається?
NesmeyanaYa• 10 мая 2022
бульбаші наче якщо і мають йти, то на Луцьк і Львів, щоб обмежити нам поставки зброї з Європи.
Про можливість повторного наступу на Київ говорять усі, але це за умови успішної операції на Сході.
Николь1986• 10 мая 2022
Да сколько можно уже?!
Когда они от Киева отцепятся уже?! И какие белорусы?! Они там что совсем сошли с ума?! Весь мир против них и расеи. Бацька ниче не боится?!
Ответ дляNesmeyanaYa
Нє. ті будуть по вздовж кордону ходити і щось там імітувати.
Где вы такое прочитали?
Я нашла вот такие новости.
Президент Белоруссии Александр Лукашенко заявил, что власти страны извлекли уроки из военной спецоперации России. Поэтому Минск по-новому взглянул на принципы вооружения своей армии. По словам Лукашенко, события на Украине показывают, что только войска, обладающие современным высокоэффективным оружием, способны решать поставленные задачи.
Я нашла вот такие новости.
daiannaSan• 10 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
Они силы спецопераций разворачивает на 3 направлениях
Не знаете подробнее, на каких?
Natashka-Danya• 10 мая 2022
Це не прогноз від Арестовича.
А можливість нападу, поки триває війна, завжди є. Можлтвість не означає, що напад на Київ буде.