Реверанс• 10 мая 2022

Полк «Азов» показав фото поранених бійців, які перебувають в «Азовсталі».

«Увесь цивілізований світ має бачити умови, в яких перебувають поранені, скалічені захисники Маріуполя і діяти! В повній антисанітарії, з відкритими ранами, перев´язаними не стерильними залишками бинтів, без необхідних медикаментів і навіть харчування. Ми закликаємо ООН та Червоний Хрест показати свою гуманність та підтвердити основні засади, на яких вас створено, врятувавши поранених»
автор Реверанс • 10 мая 2022
Ясно с вами
Stefaniamia
Участник проекта с 18.04.2022
Tatyana_1975• 10 мая 2022
Ответ дляStas69522
мотивированные солдаты ЭТО ГЛАВНОЕ...техника вторична
Ну тогда приблизительно как деаушка про вторую мировую написала - из 3000 70 живых. А сколько тысяч тут нужно, чтоб на одной мотивации без нужного оружия продвинуться?....
svetlapanna• 10 мая 2022
Ответ дляБуко
А руки ноги отрезанные..
Их там ампутировали?
Это ж целая операция сложнейшая...
Топором е..нули и спиртом залили, вместо наркоза спирт... Говорю вам, как внучка полевого медика, моя бабуля, Царство ей небесное, бьіла при хирурге медсестрой. В условиях фронта пилили ,чем попало.Так же станки,какие-то есть инструментьі. Скорее всего, так и бьіло.
Elina Zorina• 10 мая 2022
Ответ дляtarveldy
Ні, ви мені роскажіть як ви бачите порятунок Маріуполя, але перед тим подивіться на карту
А що,хіба якісь спроби його рятувати були, щоб зробити оцінку ?
Якісь спецоперації .. не сьогодні, зрозуміло ,а ще раніше, коли не така облога була.
Навіть про ленд ліз мовчать,як аргумент що буде можливість звільнити Маріуполь .
tarveldy• 10 мая 2022
Ответ дляElina Zorina
Ну ось, є чіткі плани на певні напрямки.
То чого ж на інших хрест ставимо і неможливо навіть в перспективі, незрозуміло.

Жіночко, подивіться карту України, подивіться де знаходиться Маріуполь, візьміть лінійку і порахуйте відстані від ворожих сил
Ви пропонуєте вбити тисячі солдатів ВСУ просто так , чи оголити всі напрямки фронту за для порятунку азовсталі, тим самим віддати ворогу сотні сіл і міста України
Ви це усвідомлюєте?
svetlapanna• 10 мая 2022
Ответ дляElina Zorina
Я не бачу спроб.Хоча, я сліпа мабуть...
Alya91• 10 мая 2022
Ответ дляБуко
А руки ноги отрезанные..
Их там ампутировали?
Это ж целая операция сложнейшая...
У вас есть сомнения?
Это война, все делают в полевых условия и без наркоза даже, так как его нет.😭
Нет ничего уже, ни антибиотиков, ни бинтов… у многих гангрены и люди умирают в страшных муках😭
Буко• 10 мая 2022
Ответ дляsvetlapanna
Антибиотики нужны..
Зашивать, прижигать, чтоб не кровило..
Там врачи есть?
Stas69522• 10 мая 2022
Ответ дляTatyana_1975
из Киевской обл,Черниговской,Сумской сумели вытеснить?..почему тут сумели а там нельзя?)..включите мозг
Аква-Марин• 10 мая 2022
Ответ дляРеверанс
Ясно с вами
Stefaniamia
Участник проекта с 18.04.2022
Вам ткнули что вы враньё написали. Завод был спроектирован и построен за несколько лет до войны. Тот кто его проектировал и строил никак не мог пойти студентом воевать в 41 году.
svetlapanna• 10 мая 2022
Ответ дляБуко
Антибиотики нужны..
Зашивать, прижигать, чтоб не кровило..
Там врачи есть?
Я не знаю(((((
Кстати, бабушка рассказьівала, что біли такие моментьі, когда и єтого не біло, одному бойцу ногу оторвало, так они вместо антибиотика огнем пришли.Вот єто пи..ц бьіл..И то она отцу то рассказьівала, а я шпионила и слушала..
автор Реверанс • 10 мая 2022
Ответ дляАква-Марин
Удалено администрацией...
tarveldy• 10 мая 2022
Ответ дляElina Zorina
От вам крові хочеться, прослідкуйте бої в Маріуполі, і що де відбувалося по Україні
І доречі, з якого міста пишите?
Elina Zorina• 10 мая 2022
Ответ дляsvetlapanna
Я не бачу спроб.Хоча, я сліпа мабуть...
Та я теж,навіть і ленд ліз не здатен допомогти....отак дивно все
Буко• 10 мая 2022
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
А что не так?
Это неправда, что в 33 году?
Liliia2007• 10 мая 2022
А мене не покидає одна думка. І так гидко від неї. Таке відчуття паршиве. Про замінування Кримського мосту вже можна мовчати. Тут все зрозуміло. Але ЧОМУ за ці грьобані вісім років, маючи вдосталь інформації, розуміючи важливість об´єкту... ЧОМУ сука туди хоча б консервів не навезли??? В усі оті підземелля. Втихаря. По одній машині в місяць. Бляха, ну як так??? Розриває просто.
lana_banana04• 10 мая 2022
Ответ дляhmarinka
А Вікі каже, що в 1933 році засновано завод. Де ж правда?
Из той же вики
’7 сентября 1943 года, перед отступлением немецких войск из города, завод «Азовсталь» был практически полностью уничтожен’

Его потом опять отстраивали