Ответ дляkuskus
От, можуть же, якщо хочуть)
А якщо серйозно, то думаю, що алкаш допився і шаман там ні до чого.
Я, як головний слідчий б, запитала: чому міліардер який має доступ на найкращу медицину з болем в серці поперся до підвалу до колишнього українця з кокошніком на башці та з бусами й стразами на очах...Заманили, дали галюцінагеннів грибочків MDMA та посадили перед тим черепом що на фоточках і включили рамштайн, от серце й не витримало у алкаша...