В машині, автобусі.. як вирішуєте або попереджаєте проблему?
Коли Ви особисто за кермом, то не захитує?
Мене, захитує в машині і автобусі, навіть за кермом, якщо не дай Бог попасти в тянучку то це все, зупиняюсь на узбіччі і біжу
. Перепробувала 100500 препаратів і по оікарям ходила- толку 0. Більш-менш допомагає зарчування: перед дорогою не бути голодною, але і не переїдати. І в жодному разі не їсти перед дорогою жирну або дуже солодку їжу.
funny_bird• 12 мая 2022
Коли особисто за кермом, то не захитує. В усіх інших випадках - страшенно. Спасаюся пігулкми від укачування.
Ответ дляManana24
Теж саме...
Лише в потязі менше захитує, але теж буває
Tolko-beauty• 12 мая 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
Мені тільки Драміна допомагає, але вже тоді реакції заторможені і сонливість на цілий день. Які приймаєте?
Мне тоже только Драмина помогает. Но она не всегда меня усыпляет, иногда я нормально с ней себя чувствую. Даже не знаю от чего это зависит.
Вообще это можно корректировать, надо заниматься упражнениями. В Ютубе есть.
Никак время не найду
Главное таблетка не на голодный желудок. Комфортный транспорт, не должно быть жарко, желательно сидеть спереди. Ну и время езды, если часов 6, ночью- это одно, а вот если сутки и более, даже не знаю, нереально. Есть не хочется, если не есть
, таблетка натощак тоже
замкнутый круг(
На маленькие расстояние( смотря какой транспорт) и дорога, может хватить одних браслетов без таблеток.
, таблетка натощак тоже
замкнутый круг( На маленькие расстояние( смотря какой транспорт) и дорога, может хватить одних браслетов без таблеток.
Колючая Роза• 12 мая 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
спробуйте половину таблетки. Від цілої я також в танку була
Antonina Lindeman• 12 мая 2022
Захитує з дитинства. При чому і в трамваї навіть і в фунікулері 😑😑😑😑 навіть на не далекі відстані. Іноді здається що від самого спогаду про автомобіль починає нудити. Жах. Раніше уникала транспорту. Помітила що це реакція організму на запах авто. Тому що в метро не захитує і поїзді теж.
Що я роблю?
1. Не їм солодке перед поїздкою.
2. Беру з собою сіль і беру на кінчик язика ,коли відчуваю що погано стає. Іноді беру солоний арахіс. Або сир косичку.
Якось пристосувалась у дорослому житті ,більшість поїздок проходить без наслідків )
За кермом не пробувала , не водій.
Що я роблю?
1. Не їм солодке перед поїздкою.
За кермом не пробувала , не водій.