Chamomile5• 12 мая 2022

Кого захитує в транспорті?

В машині, автобусі.. як вирішуєте або попереджаєте проблему?
Коли Ви особисто за кермом, то не захитує?
Manana24• 12 мая 2022
Мене, захитує в машині і автобусі, навіть за кермом, якщо не дай Бог попасти в тянучку то це все, зупиняюсь на узбіччі і біжу . Перепробувала 100500 препаратів і по оікарям ходила- толку 0. Більш-менш допомагає зарчування: перед дорогою не бути голодною, але і не переїдати. І в жодному разі не їсти перед дорогою жирну або дуже солодку їжу.
funny_bird• 12 мая 2022
Коли особисто за кермом, то не захитує. В усіх інших випадках - страшенно. Спасаюся пігулкми від укачування.
MargoMor• 12 мая 2022
Таблетки от укачивания в любой аптеке и никаких проблем. Всё детство и юность промучалась, и очень рада была этой находке.
автор ЧаЧаЧа • 12 мая 2022
Ответ дляManana24
Теж саме...
Лише в потязі менше захитує, але теж буває
margaritavoronina1• 12 мая 2022
Таблетки от укачивания,но раньше очень помогал обычный валидол
Татьяна89• 12 мая 2022
Ответ дляMargoMor
Моей дочке, например, ничего не помогает
автор ЧаЧаЧа • 12 мая 2022
Ответ дляMargoMor
Мені тільки Драміна допомагає, але вже тоді реакції заторможені і сонливість на цілий день. Які приймаєте?
CatyK• 12 мая 2022
у меня 6-летней дочке ни одни таблетки не помогают. Дольше всего продержалась кое-как без рвоты - 4 часа - с пупком, заклеенным пластырем. Народный метод, на советчице вычитала.
автор ЧаЧаЧа • 12 мая 2022
Ответ дляТатьяна89
Дякувати Богу хоч дитину не захитує, бо я б з нею не впоралася тоді, коли сама в такому стані
MargoMor• 12 мая 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
Покупаю любые, даже в названиях не ориентируюсь. Последние были просто с надписью ’проти захитування та нудоти’
Tolko-beauty• 12 мая 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
Мне тоже только Драмина помогает. Но она не всегда меня усыпляет, иногда я нормально с ней себя чувствую. Даже не знаю от чего это зависит.
Вообще это можно корректировать, надо заниматься упражнениями. В Ютубе есть.

Никак время не найду
Naomii• 12 мая 2022
Таблетки от укачивания. Такой конвертик яркий.
missdominic555• 12 мая 2022
Мене саме по собі життя захитує.особливо зараз
автор ЧаЧаЧа • 12 мая 2022
Ответ дляNaomii
Таблетки від захитування та нудоти
автор ЧаЧаЧа • 12 мая 2022
Ответ дляCatyK
Захитує не лише в автомобілі? Як в потязі себе почуває дитина?
CatyK• 12 мая 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
не ездили, только автобусы дальнего следования. Через 40 минут от начала поездки начинается веселье.
автор ЧаЧаЧа • 12 мая 2022
Ответ дляCatyK
Мені в дитинстві було ще гірше. Допомагало тільки, коли спала. Але прийняти бажано горизонтальне положення тулуба
Grga• 12 мая 2022
Ответ дляCatyK
Гляньте малой гомеопатию.
Юсия• 12 мая 2022
Главное таблетка не на голодный желудок. Комфортный транспорт, не должно быть жарко, желательно сидеть спереди. Ну и время езды, если часов 6, ночью- это одно, а вот если сутки и более, даже не знаю, нереально. Есть не хочется, если не есть , таблетка натощак тоже замкнутый круг(
На маленькие расстояние( смотря какой транспорт) и дорога, может хватить одних браслетов без таблеток.
Колючая Роза• 12 мая 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
спробуйте половину таблетки. Від цілої я також в танку була
Antonina Lindeman• 12 мая 2022
Захитує з дитинства. При чому і в трамваї навіть і в фунікулері 😑😑😑😑 навіть на не далекі відстані. Іноді здається що від самого спогаду про автомобіль починає нудити. Жах. Раніше уникала транспорту. Помітила що це реакція організму на запах авто. Тому що в метро не захитує і поїзді теж.
Що я роблю?
1. Не їм солодке перед поїздкою.
2. Беру з собою сіль і беру на кінчик язика ,коли відчуваю що погано стає. Іноді беру солоний арахіс. Або сир косичку.
Якось пристосувалась у дорослому житті ,більшість поїздок проходить без наслідків )

За кермом не пробувала , не водій.
9 комнат• 12 мая 2022
Захитує з дитинства. Останній раз захитало досить сильно років 10 назад з пігулками. Тепер уникаю транспорту.
...Anna• 12 мая 2022
Кажуть допомагає як заклеїти платирем пупок,спробуйте
assiyka• 12 мая 2022
Такі моїм дітям допомагають 1.5 р. і 13 р.