Ленивица-красавица• сегодня в 07:24
Аварийные выключения из-за обстрела? Это правда
Из-за отстрела? Я скоро поверю в тайный заговор..
Результат:
вже голосів:
39 (52%)
правда
21 (28%)
тайный заговор
15 (20%)
не знаю
Мудробаба• сегодня в 07:54
Ответ дляЛенивица-красавица
Разработайте свет чтобы горел всегда
Зачем? Цель другая
ЦібаФу• сегодня в 07:54
Ответ дляШеллар
Ще трохи населення помаринують, а потім оп ’світло є, але по 11’, Ахметова як не підтримати у такий складний час.
Удалено администрацией...
Ленивица-красавица
• сегодня в 07:55
Ответ дляЦібаФу
Удалено администрацией...
Вас дурят как кроликов алины
очки_ннадо• сегодня в 07:55
Ответ дляЦібаФу
Удалено администрацией...
Бо тролям треба щось писати.ці гниди мало того що з ночі ракети пускають, то ще й тут біси свої пускають
Король дивана• сегодня в 07:57
Ответ дляЛенивица-красавица
А я виновата в этом?
Так обстрілів же не має? В інфраструктуру не прилітало , тому ви випитуєте фото Тец. І світло виключить по заговору! Так по вашему?
Ще тема заход на срачі по місцю проживання і мовному срачі.
Звездолётчица• сегодня в 07:56
Ответ дляКороль дивана
Причому тут Міндіч?
Вы ответили на мой пост про него
и ещё что-то вещаете про розумові здібності...
Ну ниче се• сегодня в 07:56
Ответ дляЛенивица-красавица
Вас дурят как кроликов алины
Вона ж їх годує і вони гуляють по хаті.
Ленивица-красавица
• сегодня в 07:56
Ответ дляКороль дивана
А я дома сижу в этот момент, я же не вижу куда и что прилетело
Ну ниче се• сегодня в 07:56
Ответ дляЛенивица-красавица
Вас дурят как кроликов алины
Вона ж їх годує і вони гуляють по хаті.
Ленивица-красавица
• сегодня в 07:57
Ответ дляНу ниче се
Вона ж їх годує і вони гуляють по хаті.
А нас чем кормят ..
ЦібаФу• сегодня в 07:57
Ответ дляЛенивица-красавица
Вас дурят как кроликов алины
Я на дуристь не ведусь, я маю свій розум щоб зробити висновки. І по висновкам тут більше половини по енергетиці тупі. Але ж вважають себе експертами.
Протру пилюку• сегодня в 07:57
Ответ дляБубль Гум)
Як ви замахали зі своїм Києвом. Коли у вас був прильот і ми сиділи по 16 год без світла то норм. А коли прильоту у нас, то вас звісно то не стосується.
Когда у нас был прилЬОт?
Бубль Гум)• сегодня в 07:57
Ответ дляЛенивица-красавица
Мы сейчас так же сидим, в чем дело?
Ці повідомлення про те, що прильотів сьогодні нема, ніхто нічого не чув. Відкрийте новини. Якщо нема в Києві, то не значить, що ніде нема.
Ленивица-красавица
• сегодня в 07:58
Ответ дляЦібаФу
Вы из чего то выводы делаете? Или ходите изучаете все достоверность
Ленивица-красавица
• сегодня в 07:58
Ответ дляБубль Гум)
Я слышала
Бубль Гум)• сегодня в 07:58
Ответ дляПротру пилюку
Когда у нас был прилЬОт?
На той рік в цю пору
ЦібаФу• сегодня в 07:59
Ответ дляЛенивица-красавица
З-за того, що скільки було пояснень щодо енергетики- все одно не розуміють. Це зветься тупістю.
Король дивана• сегодня в 08:01
Ответ дляЗвездолётчица
Вы ответили на мой пост про него
Ні
Це у вас лінейно все, чорне і біле. А в відсутності світла винні рашисти, в першу чергу. Щодо корупції ми всі в курсі. Ніхто їх не виправдовує, бариг і крадіїв у владі.
Але ви робите акцент не на рашистах,типу вони не при чому, ромашками нас закидає, і обстрілів не має. Тай світло у нас виключають не через рашистів.
Ленивица-красавица
• сегодня в 08:00
Ответ дляЦібаФу
Кто пояснювал?) Вам бы только раскидываться кто тупой. Это конечно говорит многое о вас
Херсон це Україна• сегодня в 08:00
Знаете, в моєї співробітниці сьогодні вночі згорів будинок.Через скачки напруги замкнуло проводку і весь будинок спалахнув так сірник.Вискочили в білизні, тільки встигли куртки на себе вдягнути.Все.Собака і 3 коти залишилися в домі...
Тому, може хай краще відключають.Вже не знаешь де і як краще...
Ленивица-красавица
• сегодня в 08:00
Ответ дляХерсон це Україна
Ужас..
ЦібаФу• сегодня в 08:00
Нарешті і я клоунів почну ставити на тупі коменти. Набридло щось пояснювати. Як класно
Ленивица-красавица
• сегодня в 08:01
Ответ дляЦібаФу
Если что, у меня приложение. Клоунов ваших не вижу. В детский сад не играю. Потом посмотрите и расстроитесь .. подождите еще
Звездолётчица• сегодня в 08:01
Ответ дляЦібаФу
Про защиту энергетики и бабло на это тоже ’объясняли’, ага. Это называется лапша на уши, которую такие и хавают
Король дивана• сегодня в 08:02
Ответ дляЦібаФу
Гарна ідея. Тут об стінку
Звездолётчица• сегодня в 08:03
Ответ дляКороль дивана
Ні
Когда-то до вас дойдёт, что они все заодно и всё спланировано, но будет уже поздно. Скажу больше : эти группы отключений с графиками были готовы ещё до начала войны. Живите с этим)
Ленивица-красавица
• сегодня в 08:04
Ответ дляЗвездолётчица
Как приятно стало.. спасибо что есть умные люди
Король дивана• сегодня в 08:04
Ответ дляЛенивица-красавица
У вас 20 клоунів 🤡🤡🤡 на тему і на всі пости 🤡
Король дивана• сегодня в 08:05
Ответ дляЗвездолётчица
Розкажіть ще ваші інсайди!
Зараз підготуюся і вже вдіну шапочку з фольги.👻