Общая анестезия
У мене в 3 ночі була операція, воду сказали пити одразу, як з операційної привезли, поставили поряд склянку з трубочкою. А в 9 ранку дали сніданок - каша, риба, запечене яблуко, сир, булочка ще щось, не пам´ятаю вже.
І хірург, і анастезіолог наполягали, що потрібно харчуватися, щоб шлунок працював і швидше на місце став
dahashutka19• 13 мая 2022
В первый день только пить . Потом бульон. Нужно запустить кишечник . Ну а потом кушайте что хотите. Все можно, но без фанатизма.
dahashutka19• 13 мая 2022
Ответ дляlikarka
Что хотите
Я помню персики ела
Я на третий день мороженое)) Так хотелось капец)