Дівчата, хто якими програмами користується для обліку домашніх фінансів?
Для мене важливо, щоб можна було поставити на кілька пристроїв (мій і чоловіка) і при цьому дані мають синхронізуватися. Ну і зручність у використанні. Поставила собі monefy, але там синхронізація тільки у платній версії, я не проти заплатити, але може є безкоштовні альтернативи, ну і хочеться реальні відгуки почути
felina.nat• 13 мая 2022
Ответ дляinneska-85
каких?
В плей макете или аппсторе напишите ’домашняя бухгалтерия’. Таких приложений реально море. И какое именно автору будет удобно, никто не скажет. Надо ставить и пробовать. Удобство - это же очень субъективно.
Синхронизация в большинстве есть, но да, порой платная. Если ее нет, можно в большинстве случаев поставить на оба телефона программу с одной и той же учёткой. Это менее надёжно и удобно, но работает (сама когда-то так пользовалась).
Синхронизация с ПК более редкая вещь, но автору, как я понимаю, она не нужна.
inneska-85• 14 мая 2022
Ответ дляFireKitten
Мне Monefy удобным оказалось. Удобный график у проги
Спасибо. Скачала, внесла информацию.