Цікавить досвід тих людей, хто в силу обставин і термінових справ мусив повернутись на кілька днів додому.Ті хто з Польщі. Чула що наче як літають вже літаки з Польщі до Києва. Сама я на заході польщі і їхати автобусом цілу добу для мене це мука. Хто літав, розкажіть що там і як?
Перемога 2022• 13 мая 2022
Ну да, главы других государств в поездах к нам тарахтят с соседних стран, даже не частных, а у автора инфо про полноценный самолёт с сотнями пассажиров
Ответ дляВикуся29
Куда приземлятся собрались.?
в київ а звідти в вінницю
Ответ дляТриАна
Та й їй же в автобусі мука)))
хворі ноги маю, пані. отак..