⚡️Министерство обороны Украины планирует мобилизовать около 1 млн человек для борьбы с войсками РФ, заявил глава ведомства Алексей Резников.
Для чого ще 1 млн. , буде 4 хвиля чи як?
ДанечкаLucky• 13 мая 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Ось скрін з УНІАН. Де написано ЩЕ 1 млн?
Дякую за інформацію. Це ж взагалі інша інфа. Отже, мова йде про забезпечення
Kvitkaliliia• 13 мая 2022
Ответ дляДанечкаLucky
Гидко читати брехню і перекручування в цій темі
Ответ дляOlga Zelenyak
Автор, а можно ссылку на новость? Гугл ее не находит почему-то
статья на сайте укринформ
В оборонному секторі держава орієнтується на потребу забезпечити 1 млн людей, які долатимуть ворога.
Про це у Фейсбуці написав міністр оборони Олексій Резніков, передає Укрінформ.
«Було запущено процеси, які забезпечать нарощування оборонного потенціалу України. Це стосується і закупівель, і виробництва необхідного. Ми орієнтуємося на потребу забезпечити 1 млн людей, які долатимуть ворога», - написав Резніков.
Він додав, що з 24 лютого до кінця квітня із загальної кількості бронежилетів, наданих силам оборони, 50% забезпечило Міністерство оборони, а інші 50% – це різні форми благодійної допомоги.
«Станом на 13 травня це відношення становило вже 57% на 43%. Кожного дня ми нарощуємо обсяги постачання», - зазначив міністр
Чашечка чая• 13 мая 2022
Ответ дляЮля 458
Якщо знайду скину, вчора тільки попалась мені на очі
статья CBS от 9 марта о потерях Украины
Ответ дляira--m
На сайті правда.ком.юа знайшла таку цитату Резнікова:
’Военно-политическое руководство Украины установило себе стандарт обеспечивать около 1 миллиона военнослужащих для защиты государства, пока идет полномасштабная война.’
Може Молнія вирвала з контексту
если уже есть 700т.
значит + 300т еще нужно.
екатерина-137d• 13 мая 2022
Ответ дляЮля 458
За майже два місяці війни. Сказав ще не було жодних надходжень на карту. І числився він взагалі в іншій області по документах.
Не правда ! Много знакомых в зсу! Ну вот не правда!
Ответ дляЖулька1
Я в одній з вами області. Не дуже він і є. І як з‘являється- за годину і закінчується.
По темі- звідки Ви привели цитату ? Зараз джерел розвелось до фіга та більше, і більша частина пише херню, вибачте.
Ну я бачила на власні очі як на заправці вручали , і в Чубі - Бумі (це дитячий центр )
екатерина-137d• 13 мая 2022
Ответ дляЮля 458
Я йому вірю. Людина в такому стані не стане брехати
Вы по моему всю тему только это и делаете !
Людмила_89• 13 мая 2022
Перерутили інфу. Малось на увазі збільшити кількість військовослужбовців в країні з 200 тис до 1 млн. Є декілька знайомих, які ходили до військомату - усіх відправили додому, багато бажаючих.
kryasanchik• 13 мая 2022
Ответ дляДанечкаLucky
Якщо вірити Бутусову, то в нас зараз десь є близько 700 тисяч, це разом з ТРО він рахував, може трохи більше. А якщо вірити пліткам, то втрати у нас десь 13-15 000. Це міноборони, мабуть, готує так до продовження мобілізації, мов, потрібен мільйон
25 травня закінчується ВС, що далі оголосять,війну?
Galyna1211• 13 мая 2022
- Хаим, я слышал вы выиграли миллион в лотерею! Это правда?
- Не совсем.
- Что значит не совсем?
- Ну во-первых не миллион, а тысячу. Во-вторых, не в лотерею, а в карты. И в третьих, не выиграл, а проиграл.
- Не совсем.
- Что значит не совсем?
fashion@@@• 13 мая 2022
Ответ дляKusalochka
Хорошо арестовичу пи#деть и картинки постить, да? Сидя жопой в безопасности, а не на передовой. Если что, его в ад не отправят, да и живёт он вполне хорошо, работа есть украинцев стебать

Kvitkaliliia• 13 мая 2022
Ответ дляkryasanchik
Хто? Кому? Продовжать ВС