Юля 458• 13 мая 2022

Хто вже читав?

⚡️Министерство обороны Украины планирует мобилизовать около 1 млн человек для борьбы с войсками РФ, заявил глава ведомства Алексей Резников.

Для чого ще 1 млн. , буде 4 хвиля чи як?
автор Юля 458 • 13 мая 2022
Ответ дляекатерина-137d
Ни разу за сколько? Я всю войну ? За больничный?
За майже два місяці війни. Сказав ще не було жодних надходжень на карту. І числився він взагалі в іншій області по документах.
автор Юля 458 • 13 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
Можете показать скрин статьи о потерях.
Якщо знайду скину, вчора тільки попалась мені на очі
agata116• 13 мая 2022
Ответ дляfrumoasa17
Я приблизно такі цифри і знала, що будуть. Орків зайшло 120-190 тисяч, а для успішного контрнаступу потрібна 5кратна перевага у живій силі.
то це 600т.
ДанечкаLucky• 13 мая 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Ось скрін з УНІАН. Де написано ЩЕ 1 млн?
Дякую за інформацію. Це ж взагалі інша інфа. Отже, мова йде про забезпечення
автор Юля 458 • 13 мая 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Я пере копіювала весь текст в тему, це схоже на іншу новину, або вже змінили так щвидко
firano4ka• 13 мая 2022
Ответ дляЮля 458
В нас ловлять на кожному кроці, пишу відразу для невіруючих, Івано-Франківськ, повістки роздають навіть на заправках. Для чого ще мільйон ?
ви ж колись писали, що з тернополя. потім було з калуша, тепер франківськ)
ви якась вездесуща)
Kvitkaliliia• 13 мая 2022
Ответ дляДанечкаLucky
Гидко читати брехню і перекручування в цій темі
BLUE_SKY• 13 мая 2022
Ответ дляOlga Zelenyak
Автор, а можно ссылку на новость? Гугл ее не находит почему-то
статья на сайте укринформ
В оборонному секторі держава орієнтується на потребу забезпечити 1 млн людей, які долатимуть ворога.

Про це у Фейсбуці написав міністр оборони Олексій Резніков, передає Укрінформ.

«Було запущено процеси, які забезпечать нарощування оборонного потенціалу України. Це стосується і закупівель, і виробництва необхідного. Ми орієнтуємося на потребу забезпечити 1 млн людей, які долатимуть ворога», - написав Резніков.

Він додав, що з 24 лютого до кінця квітня із загальної кількості бронежилетів, наданих силам оборони, 50% забезпечило Міністерство оборони, а інші 50% – це різні форми благодійної допомоги.

«Станом на 13 травня це відношення становило вже 57% на 43%. Кожного дня ми нарощуємо обсяги постачання», - зазначив міністр
Чашечка чая• 13 мая 2022
Ответ дляЮля 458
https://www.cbsnews.com/news/ukraine-russia-death-... статья CBS от 9 марта о потерях Украины
agata116• 13 мая 2022
Ответ дляira--m
На сайті правда.ком.юа знайшла таку цитату Резнікова:

’Военно-политическое руководство Украины установило себе стандарт обеспечивать около 1 миллиона военнослужащих для защиты государства, пока идет полномасштабная война.’

Може Молнія вирвала з контексту
если уже есть 700т.
значит + 300т еще нужно.
автор Юля 458 • 13 мая 2022
Ответ дляfirano4ka
ви якась вездесуща)
В Тернополі у мене сестра. Живу в Фоанкііській області, що не так?
екатерина-137d• 13 мая 2022
Ответ дляЮля 458
Не правда ! Много знакомых в зсу! Ну вот не правда!
автор Юля 458 • 13 мая 2022
Ответ дляекатерина-137d
Я йому вірю. Людина в такому стані не стане брехати
Ля-Ля• 13 мая 2022
Ответ дляЖулька1
Я в одній з вами області. Не дуже він і є. І як з‘являється- за годину і закінчується.

По темі- звідки Ви привели цитату ? Зараз джерел розвелось до фіга та більше, і більша частина пише херню, вибачте.
Ну я бачила на власні очі як на заправці вручали , і в Чубі - Бумі (це дитячий центр )
екатерина-137d• 13 мая 2022
Ответ дляЮля 458
Вы по моему всю тему только это и делаете !
firano4ka• 13 мая 2022
Ответ дляЮля 458
а брат куди дівся?
globus801• 13 мая 2022
Ответ дляЮля 458
Чекають по кілька годин в черзі, у нас є , видають по 10 л
я вчера заправил полный бак, три раза в очереди простоял по 20 мин. заправился - развернулся и снова стал в очередь, просто всё надо проделывать рано утром 6-7 утра
автор Юля 458 • 13 мая 2022
Ответ дляекатерина-137d
Рада, що ваші знайомі отримують і з ними все Ок. Мені нема сенсу видумувати. Вірте не вірте це виключно ваша справа
автор Юля 458 • 13 мая 2022
Ответ дляfirano4ka
а брат куди дівся?
У мене два брати. Якщо ви так слідкуєте за мною то пора запам’ятати.
oneself• 13 мая 2022
Ответ дляЮля 458
А де взяти 1 мільйон ?
может это вброс? как то слишком много, даже у рашки столько нет
Людмила_89• 13 мая 2022
Перерутили інфу. Малось на увазі збільшити кількість військовослужбовців в країні з 200 тис до 1 млн. Є декілька знайомих, які ходили до військомату - усіх відправили додому, багато бажаючих.
автор Юля 458 • 13 мая 2022
Ответ дляЖулька1

Я з молніі , жаль не зробила скрін
oneself• 13 мая 2022
Ответ дляЮля 458
может эти очереди искусственно сделали с этой целью?
Oksuchakr• 13 мая 2022
Прекратите фейки раскручивать.
Всё, что касается мобилизации - военная тайна.
Любые цифры - это фейк !
kryasanchik• 13 мая 2022
Ответ дляДанечкаLucky
Якщо вірити Бутусову, то в нас зараз десь є близько 700 тисяч, це разом з ТРО він рахував, може трохи більше. А якщо вірити пліткам, то втрати у нас десь 13-15 000. Це міноборони, мабуть, готує так до продовження мобілізації, мов, потрібен мільйон
25 травня закінчується ВС, що далі оголосять,війну?
Mazhar21• 13 мая 2022
Ответ дляЕлена1265
Ужас. Скоро вообще мужчины из дома выходить не будут и на работу перестанут ходить
А кто же нас защищать будет как не мужчины
Galyna1211• 13 мая 2022
- Хаим, я слышал вы выиграли миллион в лотерею! Это правда?
- Не совсем.
- Что значит не совсем?
- Ну во-первых не миллион, а тысячу. Во-вторых, не в лотерею, а в карты. И в третьих, не выиграл, а проиграл.
fashion@@@• 13 мая 2022
Ответ дляKusalochka
Хорошо арестовичу пи#деть и картинки постить, да? Сидя жопой в безопасности, а не на передовой. Если что, его в ад не отправят, да и живёт он вполне хорошо, работа есть украинцев стебать
Kvitkaliliia• 13 мая 2022
Ответ дляkryasanchik
Хто? Кому? Продовжать ВС
firano4ka• 13 мая 2022
Ответ дляЮля 458
буду слідкувати тепер))
бо брешете, як дишите