⚡️Министерство обороны Украины планирует мобилизовать около 1 млн человек для борьбы с войсками РФ, заявил глава ведомства Алексей Резников.
Для чого ще 1 млн. , буде 4 хвиля чи як?
Оксана-1939• 13 мая 2022
Ответ дляекатерина-137d
Не правда ! Много знакомых в зсу! Ну вот не правда!
В мене друг в Авдіївці два місчці а числився по документах в своєму місті в ЗУ. То чому не правда лише зараз почали розбиратися
Ответ дляЕвга-9246
Ну ми сьогодні заправились. Уже тиждень є на ній, черги нема. Заправились газом, завтра чеський бензин буде. Якшо ви чогось не знаєте, це не значить, що цього нема.
Газ мене і не цікавить, він частіше є.
Як завтра буде бенз- то добре, але я про завтра і не кажу.
Ответ дляЕвга-9246
Ну і на цьому тижні був. Сьогодні ні
Вибачте, я писала: як з’явився, то за годину- вже нема.
Не писала, що не було зовсім. Палива мало на потреби країни, багато хто навкруги мене хоче додому, на схід, але не має чим заправити. Я мониторю АЗС, щоб додому вже їхати, і повірте, роблю це регулярно.
Ответ дляЛиса Порш
И у меня, тоже не верю.
У автора вообще странные посты, я в 2х городах живу и много знакомых, ни разу не слышала что бы на улице , заправке хватали и вручали повестки, только тут такое прочла.
Допускаю, что где-то такое может быть в частном порядке , но не как у автора во всех городах на улицу боятся выйти
Скажіть чесно, вам платять за коментарі? Бо скільки вже людей відписало, як повістки роздають, а у вас та сама пісенька, не правда, не може бути
Ответ дляЖулька1
Звідки ви ? Бо відчуття що ви фантазуєте. Я не заправляють кожен день, але через день точно чоловік заїжджає, і іноді стоїть в черзі по кілька годин
’Развертывание государственного механизма – это много формальностей даже в условиях войны. И не только в воюющей Украине’, - написал Резников.
’В итоге были запущены процессы, которые обеспечат наращивание оборонного потенциала Украины. Это касается и закупок, и производства необходимого. Мы ориентируемся на необходимость обеспечить 1 млн человек, которые будут преодолевать врага’, - отметил он
Ответ дляЮля 458
Я так понимаю, что вы знаете где платят, напишите и мне я тоже заработаю.
Мне странно читать, то что пишете вы, я вам не верю.
А кто мне платит сам Зе
Ответ дляЮля 458
В моїй реальності на нашому автобазарі в неділю ходили ТО і ловили мужиків. І в парку так само) але це моя реальність.
А в моїй паливо дефіцит і воєнком сидить у себе в кабінеті.
У вас і з дітьми не так, як у мене, була тема ваша про виїзд вам))) тому всю інфу на цілу країну не треба тягнути
Ответ дляЧашечка чая
Про наші втрати
Володимир Зеленський втретє з 24 лютого оголосив кількість наших загиблих захисників. Це 2500-3000 чоловік. Зрозуміло, що точної цифри зараз не може бути і її ще довго не буде навіть після завершення активних бойових дій. В умовах високої інтенсивності боїв є ще категорія ’зниклі без вісті’. Це воїни, які відстають від колон, з якими врачається зв´язок, які не повертаються при виході із бою. Вони можуть бути вбитими або потрапити у полон, або можуть багато днів переховуватися на контрольованій ворогом території...
Скоріш за все, в цифрах, які навів Президент або немає ’зниклих без вісті’, або це взагалі умоглядні висновки командування, яке має на руках списки загиблих (а вони точно зараз не можуть бути повними) і зниклих без вісті.
Я рахувала так . Кількість загиблих силовиків в районі × на кількість районів в області × на кількість областей. Не зійшлося
Ответ дляЮля 458
Цікаво, а ваш чоловік вже служить? Він теж добровольцем в перших рядах пішов
Цікаво, чому дружині поліцейського я маю щось доповідати??
Він ходив і став на облік, сказали йти назад. Ще питання?? Повернемось додому- піде у наш військкомат.
Ви за своїм дивіться)))бо він вважає, що ви дітям раду не дасте.