Екатерина27• 15 мая 2022

Мстят твари за Евровидение, почти вся карта красная …

ok1904• 15 мая 2022
Ответ дляСытая Кошка
Черкассы. Гудим..
Villaruel• 15 мая 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Так а до чого тут вірю/не вірю? Давайте подивимося на Совєтчицю. Неодноразово тут наводили дані про відсоток відвідувачів з рашки. Так це ті, хто за ВПН-ом не ховається. Їм все одно? Ні, воно сидить в г..ні- багнюці і лізе на український форум, замість того, щоб розвивати свій. Їм дуже не все одно, їх вивертає від наших перемог і досягнень
Вам дійсно подобається так думати? Не припускали, що вони лізуть почитати новини, подивитись настрій народу, дізнатись про області своїх родичів? Деякі евакуйовані просто до Росії. Може не треба оцього культу з відвідань робити, адже і в росіян є свої ресурси, які не поступаються Совєтчиці. Оцей патріотизм дуже запально виглядає, але в одночас бридко, бо він навіть поряд з об´єктивністю не стоїть. Це як ствердження, що в Росії не бачили унітазів. Починає здаватись, що розгони про український менталітет та нездорову зверхність нації в російських пабліках - не така вже нісенітниця.
Lilittte• 15 мая 2022
Ответ дляalena2013
С подлодок на Черном море
Ясно.
dikajad• 15 мая 2022
Ответ дляMila 11
Девочки, осторожно, есть мат, хочется хоть немного поднять настроение, кто не спит из-за тревоги (. Всем удачи
))) нет, вы не участвовали)))
kryasanchik• 15 мая 2022
Ответ дляalena2013
Бедные дети. Вот в чем они виноваты, за что нам все это??? Еще и в 21 веке. Какая дикость, в голове не укладывается.
Мои спрашивают: ’ мама,почему мы не дома,почему они так с нами поступают,зачем они хотят нас убить?’ Моим 10 и 13 лет.
Kvitkaliliia• 15 мая 2022
Ответ дляVillaruel
Мені не подобається так думати. А ще мені дуже не подобається, що сусід, якому виявляється пофіг на всіх, чомусь приперся в мою країну і вбиває моїх співвітчизників. Мабуть, через те, що йому все одно, що про нього думають. Мабуть, через те, що в першу чергу в себе всередині країни лад наводить
frumoasa17• 15 мая 2022
Ответ дляalena2013
Бідні наші діти. Моя дуже боїться вибухів, починає плакати та дуже сильно притискається і не відпускає.
firano4ka• 15 мая 2022
Ого підарсня нас усіх вітала з перемогою. Проспали все, може й на краще.
Villaruel• 15 мая 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Так до чого тут рівень розвитку країн? Чому війська відсталого сусіда ефективніше, ніж українські? Чому окуповані області? Може треба зняти нарешті рожеві окуляри, щоб ціла нація не виглядала наївною (м´яко кажучи).
Olga Zelenyak• 15 мая 2022
Ответ дляVillaruel
Яка різниця як ми виглядаємо в очах рашистів? бо в очах всіх інших українська армія ефективніша.
Орлина• 15 мая 2022
Ответ дляVillaruel
Де вони ефективніші? Що вже місяць 2 села беруть? Це смішно.
Jummma• 15 мая 2022
Вже боти українською заговорили. Так легше прикидатися «своїми» серед українців і пропагувати «зраду» / «всьопропало»? І не треба тут про «рожеві окуляри» закидати.
Anita123-13ef• 15 мая 2022
Горять пуканив них, що ж зробити,
Іра.• 15 мая 2022
Ответ дляJummma
То точно.
alena2013• 15 мая 2022
Ответ дляfrumoasa17
💙💛
alena2013• 15 мая 2022
Ответ дляkryasanchik
А где вы сейчас? Вам есть куда возвращаться?
kryasanchik• 15 мая 2022
Ответ дляalena2013
Я с детьми за границей,муж в ВСУ. Мы с Ирпеня,жилье арендовали, деньги были вложены в новострой,теперь и не знаю,достроят ли. Мы просто уже второй раз бежим от войны,что дальше не знаю
Magic Noir• 15 мая 2022
Удалено администрацией...
alena2013• 15 мая 2022
Ответ дляkryasanchik
От всего сердца желаю, чтоб вы с детьми поскорее вернулись в Украину, чтоб ваш муж приехал домой целым и невредимым. А победа будет за нами, надеюсь, что скоро. Да, всем нам будет нелегко, но мы же сильные.
kryasanchik• 15 мая 2022
Ответ дляalena2013
Спасибо,я очень жду победы🇺🇦
kirpichenko• 15 мая 2022
Ответ дляkaty_kea
Сколько можно ругаться?! Уже пора и привыкнуть! Или красный цвет очень страшный. Ракеты ведь уже закончились, только вчера об этом писали!
Вы о чем??
kirpichenko• 15 мая 2022
Ответ дляsashik77
Тут жаліти і підтримувати не люблять. Бан за скиглення і за нагнітання можна скоріше отримати.
Неправда.
kirpichenko• 15 мая 2022
Ответ дляmariya59
Уже и по областям красное пятно расползается...((
Эх ,а я только в шесть уснула,утреннюю тревогу проспала,еле сползла с постели.
mamarama• 15 мая 2022
Они мстят за то, что мы свободны, а они рабы.
Они никогда нам этого не простят.
Villaruel• 15 мая 2022
Ответ дляJummma
Краще відразу оцінювати ситуацію об´єктивно, щоб потім не потерпати від фази депресії та не шокуватися від фази прийняття
Betelgeise• 15 мая 2022
Де можна побачити цю карту?
ok1904• 15 мая 2022
Ответ дляVillaruel
Тобто?
sashik77• 15 мая 2022
Ответ дляkirpichenko
Неправда.
Я пишу з власного досвіду.
Karamel• 15 мая 2022
Ответ дляVillaruel
З чого ви зробили висновок, що війська рашистів
ефективніші?
Значення слова ’ефективність’ загугліть:)
alena2013• 15 мая 2022
Ответ дляkryasanchik
Спасибо,я очень жду победы🇺🇦
Мы все ее ждем, причем очень скорой!