Thatsme• 15 мая 2022

Мами дітей-інвалідів, м.Київ

Ви отримували в травні додаткову тисячу? Чи її перестали давати в принципі? В квітні була, а в травні - ні
tatka86• 15 мая 2022
Ні, не отримувала.

автор Thatsme • 15 мая 2022
Ответ дляtatka86
Ні, не отримувала.
Хм, може, зняли їх((
tatka86• 15 мая 2022
Ответ дляThatsme
Хм, може, зняли їх((
Не знаю, ніби нічого не писали на сайті КМДА.
Я теж їх чекала, зараз дуже скрутно стало(
автор Thatsme • 15 мая 2022
Ответ дляtatka86
Мені теж не завадили б зараз, м´яко кажучи. Завтра, мабуть, спробую подзвонити дізнатися, чекати її взагалі чи вже ні
Oksana_Odezhda• 15 мая 2022
Нема
Oksana_Odezhda• 15 мая 2022
Щей аліментів нема
автор Thatsme • 15 мая 2022
Якщо це через військовий стан, то дивно, бо в березні/квітні все було на місці

S4aste02• 16 мая 2022
Діти з інвалідністю, а не інваліди
автор Thatsme • 16 мая 2022
Ответ дляS4aste02
Діти з інвалідністю, а не інваліди
Як скажете. Суті питання це не змінює. Написала машинально. До слова, в посвідченні вказано саме так, як написала. Нічиї почуття не хотіла зачепити.
tatka86• 16 мая 2022
Ответ дляThatsme
Якщо ви телефонували, скажіть, будь ласка, шо Вам відповіли з приводу виплати.
автор Thatsme • 16 мая 2022
Ответ дляtatka86
Не телефонувала. Але написала в вайбер жінці з собесу, яка мені дзвонила щодо подарунку на Новий рік, то вона відповіла, що не знає нічого: ні про виплату, ні куди зателефонувати з цього приводу.
tatka86• 16 мая 2022
Ответ дляThatsme
Дякую)
автор Thatsme • 19 мая 2022
Ответ дляtatka86
Дякую)
Ураааа, щойно прийшли гроші!
tatka86• 19 мая 2022
Ответ дляThatsme
Ураааа, щойно прийшли гроші!
І я отримала)
автор Thatsme • 19 мая 2022
Ответ дляtatka86
І я отримала)
Слава Богу, я вже й не сподівалася