Сьогодні погрворила з подругами/знайомими..усі вже до кінця року закупили олії.борошна.цукру. гречки.
А ви закупили? Міжнародні економісти /експерти прогнозують страшні ціни на осінь. Що літр олії може коштувати більше 100 грн.
Ответ дляNaAnKr
У нас на Херсонщина туалетная бумага 20 гривен!!! Продукты подорожали в3-4 раза!!! Закупайте, и продукты, и хозтовары, проклалки у нас около 100 грн за пачку((( мука 25-30 грн за кг, сахар сейчас 50,00, а был 100-120((( ВСЕ Продукты от’соседей’(((
Мука 25-28 везде. Вы где именно ?
Ответ дляРойЛеля
Люди, які зроду не садили нічого газони перекопують під помідори, перець, зелень.
Читала історію як бабцю 85 р забрали з окупації до себе на дачу, де ландшафтний дизайн з юками, ялівцем, туями. Так баба все то на кучу склала викопала, гащон перекопала и картоплею засадила. О женщина!
я вам скажу,що люди на тереторіях де немає активних бойових засаджують городи,як ніколи.По повній програмі.
Як казала свекруха моєї сестри:посажу картоплі весь город,не собі,так буде людям,де не змогли посадити.
також багато від війни втікли в села в батьківські хати.Вигорали і засадили городи всі.Раніше вони простоювали під пашнею.
Наші люди працювиті,голод нам не загрожує.
Головне вибити з нашої землі рашистську нечисть.
Ответ дляrainbow in the sky
У нас в Мелитополе есть треугольнички Чумак но по 14 грн,масло на проходной маслоэкстрационного завода отпускают по 60 грн литр закатанное и из бочки по 50 грн,мука по 15 грн,сахар по 45-50 грн. Люди все сметают со скорость света. Но в оккупации,боимся что потом ничего совсем не будет
Расскажите про Меру, которую у вас открыли.
Все есть ? Какой график работы ? Зашли на все бывшие атб ?
Нам тоже это светит. Интересно узнать как у вас это все работает уже
Ответ дляfedovik
Не переживайте, картошка будет. В Киевскую область картошку традиционно везут с Житомирщины, Полтавской области. А еще есть Винницкая область, да и Киевская область картошку посадила. Погода в этом году пока получше прошлогодней. Вот помидоры да, это вопрос. Одесская область? Центральная Украина, но дефицит будет. Сады отлично отцвели без заморозков, завязи полно на всем, какие-то фрукты и по месту вырастут.
Помідори теплиці з Закарпаття,Умань.
є зараз з Польщі і Турції.
З Польщі брала рожевий по 85грн,може бути.
От баштанні культури під питанням.
є зараз з Польщі і Турції.
От баштанні культури під питанням.
Ответ дляОльга---
а на скільки склално виїхати на підконтрольну тереторію з Україною?я знаю що можливо навіть вїхати.
Може б ви там організовувались і по черзі виїзжали б за посилками чи покупками?
Переїзджати лінію фронту зараз доцільно тільки по життєвим важливим причинам.
Це надзвичайно дорого, довго, небезпечно.
Щоб ви розуміли за одну людину з Херсону до миколаїва беруть 5-10 тисяч грн.
Є группа в телеграм, завдяки якій ми зуміли виїхати, так вона в мене і лишилась.
То 12 квітня ми з Херсону до Умані їхали 16 годин.
А зараз ця дорога може тривати від 3до 7 днів!
Ответ для2010nastunya
Гречка в Херсонской области+- 80 грн, зато клубника 70-120( зависит от размера), кабачки 13, картошка молодая 15-30 (зависит от размера), огурцы 20, помидоры 130, капуста молодая и пекинская по 7
Все намного дешевле, чем в Киеве, кроме помидоров ) Гречка у нас столько же.
Ответ дляТанюша
я це розумію,але тим не менше,я знаю що з Хмельницького їздили в Херсон на закупку овочів і привезли!
звичайно там напевно,той хто продає ці овочі тримає все на ’мазі’.
Але сам факт.
Ответ дляОльга---
Але сам факт.
Ось чесно, я не вірю вашому знайомому.
В мене залишилось багато рідні та друзів в окупації, і вони торгують овочами в Копанях. Немає закупа з вільної України. Тільки закупи з окуплваної території. І деякі везуть товар на Крим.
На мазі такого не може бути (вірніше може на якомусь невеликому проміжку)
від Херсону до Баштанки 8 ! ворожих блокпости, а з копанів до Херсогну ще 6.
А ще по Україні блокпости, зміни міняються - з всіма неможливо домовитись
rainbow in the sky• 16 мая 2022
Ответ дляVetas78
Я ни разу там не была,но ходили многие знакомые: выбора практически нет,полки полупустые,цены космос по сравнению с рынком.Моющие ужасные там порошки Чайка и шампунь Лопух... Уже несколько штук вместо АТБ открыли,но ерунда полная.
Виктория_1807• 16 мая 2022
Ответ дляОльга---
Мы такие ж самые. Огород не садили, не было времени. Сейчас все посадили что можно.
Распродажа СП• 16 мая 2022
Ну що сказати... Про війну я не вірила.
Зараз ,коли пішли розмови про голод,фрази ’та такого не може бути в 21 столітті’ в голові вже не з´являються, бо життя показало,що може бути все.
Купила макарони, пару сардин консервованих, цукор, сіль, кукурудзу консервовану, олію,вино:), чай,каву, борщову заправку ,томатний соус
Вероника-2014• 16 мая 2022
Ответ дляИрэн1983
И томатную пасту с солью
Где вы соль нашли? Или тоже итальянская?
Вероника-2014• 16 мая 2022
Ответ дляSolnet
Всё было. Не в таком количестве, конечно, как до войны. Но всё это продавалось
Ну, в нашем районе все магазины закрылись, а транспорт не ходил. Может, на левом берегу все и продавалось, а толку мне?
Яблука, овочі і все буде, але значно дорожче.
Яблука -це Вінницька та Чернівецька обл. Огірочки Рівненська. Будуть і місцеві на ринку в жіночок. Пасту томатну робить не тільки Чумак, є ще Господарочка,Хуторок та інші ноу нейм. Борошко і Дніпро,Вінниця, Київ -є все у продажі.
Стратегічний запас потрібен, алк не прям мішки, по пару пачок круп та макаронів, олії пару пляшок.
Tatyana_1975• 16 мая 2022
Ответ дляИрэн1983
Ну не скажите, в начале войны не было туалетной бумаги, прокладок и бритвенных станков. Страшно было)
Вам точно від цього страшно було?
Мелитрисса• 16 мая 2022
Ответ дляCarin
Эта Божья ошибка, похоже, напилась до диареи и копытами по клавишам не попадает, не обращайте внимание.
У нас из общаги по соседству уже пару дней фестивалят до комчаса, как стали продавать крепкий алкоголь ).
У меня иммунитет на больненьких.
Мелитрисса• 16 мая 2022
Ответ дляСИРЕЛИ
Видать, свою канистру с самогоном уже распечатала.
Скорее всего.