Moon shine• 15 мая 2022

Ви вже закупили олію, цукор, борошно?

Сьогодні погрворила з подругами/знайомими..усі вже до кінця року закупили олії.борошна.цукру. гречки.
А ви закупили? Міжнародні економісти /експерти прогнозують страшні ціни на осінь. Що літр олії може коштувати більше 100 грн.
Vetas78• 16 мая 2022
Ответ дляNaAnKr
У нас на Херсонщина туалетная бумага 20 гривен!!! Продукты подорожали в3-4 раза!!! Закупайте, и продукты, и хозтовары, проклалки у нас около 100 грн за пачку((( мука 25-30 грн за кг, сахар сейчас 50,00, а был 100-120((( ВСЕ Продукты от’соседей’(((
Мука 25-28 везде. Вы где именно ?

Ольга---• 16 мая 2022
Ответ дляРойЛеля
Люди, які зроду не садили нічого газони перекопують під помідори, перець, зелень.
Читала історію як бабцю 85 р забрали з окупації до себе на дачу, де ландшафтний дизайн з юками, ялівцем, туями. Так баба все то на кучу склала викопала, гащон перекопала и картоплею засадила. О женщина!
я вам скажу,що люди на тереторіях де немає активних бойових засаджують городи,як ніколи.По повній програмі.
Як казала свекруха моєї сестри:посажу картоплі весь город,не собі,так буде людям,де не змогли посадити.
також багато від війни втікли в села в батьківські хати.Вигорали і засадили городи всі.Раніше вони простоювали під пашнею.
Наші люди працювиті,голод нам не загрожує.
Головне вибити з нашої землі рашистську нечисть.
Vetas78• 16 мая 2022
Ответ дляrainbow in the sky
У нас в Мелитополе есть треугольнички Чумак но по 14 грн,масло на проходной маслоэкстрационного завода отпускают по 60 грн литр закатанное и из бочки по 50 грн,мука по 15 грн,сахар по 45-50 грн. Люди все сметают со скорость света. Но в оккупации,боимся что потом ничего совсем не будет
Расскажите про Меру, которую у вас открыли.
Все есть ? Какой график работы ? Зашли на все бывшие атб ?
Нам тоже это светит. Интересно узнать как у вас это все работает уже
Ольга---• 16 мая 2022
Ответ дляfedovik
Не переживайте, картошка будет. В Киевскую область картошку традиционно везут с Житомирщины, Полтавской области. А еще есть Винницкая область, да и Киевская область картошку посадила. Погода в этом году пока получше прошлогодней. Вот помидоры да, это вопрос. Одесская область? Центральная Украина, но дефицит будет. Сады отлично отцвели без заморозков, завязи полно на всем, какие-то фрукты и по месту вырастут.
Помідори теплиці з Закарпаття,Умань.
є зараз з Польщі і Турції.
З Польщі брала рожевий по 85грн,може бути.
От баштанні культури під питанням.
Vetas78• 16 мая 2022
Ответ дляОльга---
а на скільки склално виїхати на підконтрольну тереторію з Україною?я знаю що можливо навіть вїхати.
Може б ви там організовувались і по черзі виїзжали б за посилками чи покупками?
Тяжело выехать. А заехать обратно, пишут еще тяжелее. Не понимаю почему так
Танюша• 16 мая 2022
Ответ дляОльга---
Переїзджати лінію фронту зараз доцільно тільки по життєвим важливим причинам.
Це надзвичайно дорого, довго, небезпечно.
Щоб ви розуміли за одну людину з Херсону до миколаїва беруть 5-10 тисяч грн.
Є группа в телеграм, завдяки якій ми зуміли виїхати, так вона в мене і лишилась.
То 12 квітня ми з Херсону до Умані їхали 16 годин.
А зараз ця дорога може тривати від 3до 7 днів!
Shaan• 16 мая 2022
Ответ для2010nastunya
Гречка в Херсонской области+- 80 грн, зато клубника 70-120( зависит от размера), кабачки 13, картошка молодая 15-30 (зависит от размера), огурцы 20, помидоры 130, капуста молодая и пекинская по 7
Все намного дешевле, чем в Киеве, кроме помидоров ) Гречка у нас столько же.
Танюша• 16 мая 2022
Ответ дляVetas78
Наші не пропускають. Це дійсно небезпечно. Потрібно їхати через лінію вогню.
Кілька днів назад розстріляли машини. Сімю доправили в КР
Багато читала випадків , коли підривали машини
Ольга---• 16 мая 2022
Ответ дляТанюша
я це розумію,але тим не менше,я знаю що з Хмельницького їздили в Херсон на закупку овочів і привезли!
звичайно там напевно,той хто продає ці овочі тримає все на ’мазі’.
Але сам факт.

Vika26• 16 мая 2022
Если бы жили в спокойных областях - закупили бы. А под Киевом мне тревожно, вдруг опять наступление, мешки с мукой и сахаром с собой не увезу, а денег это немало стоит, чтобы просто оставить.
Танюша• 16 мая 2022
Ответ дляShaan
угу, а тепер запитати скільки в окупації коштує мясо, ліки , корма для тварин
Shaan• 16 мая 2022
Ответ дляЛорисель
В банках 3л крупи.перед цим прокалити у духовці
Опытные хозяйки говорят, что это фигня - потом запах плесени. Это и логично, все горячее, образуется конденсат, потом это все цветет
mari_klim• 16 мая 2022
Ответ дляИрэн1983
И томатную пасту с солью
И Теслу
Танюша• 16 мая 2022
Ответ дляОльга---
Але сам факт.
Ось чесно, я не вірю вашому знайомому.
В мене залишилось багато рідні та друзів в окупації, і вони торгують овочами в Копанях. Немає закупа з вільної України. Тільки закупи з окуплваної території. І деякі везуть товар на Крим.
На мазі такого не може бути (вірніше може на якомусь невеликому проміжку)
від Херсону до Баштанки 8 ! ворожих блокпости, а з копанів до Херсогну ще 6.
А ще по Україні блокпости, зміни міняються - з всіма неможливо домовитись
rainbow in the sky• 16 мая 2022
Ответ дляVetas78
Я ни разу там не была,но ходили многие знакомые: выбора практически нет,полки полупустые,цены космос по сравнению с рынком.Моющие ужасные там порошки Чайка и шампунь Лопух... Уже несколько штук вместо АТБ открыли,но ерунда полная.
Виктория_1807• 16 мая 2022
Ответ дляОльга---
Мы такие ж самые. Огород не садили, не было времени. Сейчас все посадили что можно.
fibinika• 16 мая 2022
Херсон. Масло подсолнечное так и стоит уже 95 грн. Сахар правда уже 50, біл по 100. Но овощи дешевле. Чем везде
HupBaHa• 16 мая 2022
Нет. Все меняется сейчас очень быстро. Лучше чтобы просто деньги были в наличии. А на что потратить, это уже по ситуации. Да и зачем куча муки, круп и т.д Жучков разводить лишний раз
Распродажа СП• 16 мая 2022
Ну що сказати... Про війну я не вірила.
Зараз ,коли пішли розмови про голод,фрази ’та такого не може бути в 21 столітті’ в голові вже не з´являються, бо життя показало,що може бути все.

Купила макарони, пару сардин консервованих, цукор, сіль, кукурудзу консервовану, олію,вино:), чай,каву, борщову заправку ,томатний соус

HupBaHa• 16 мая 2022
Ответ дляPiracanta
Так навіщо вам стільки дріжджів, якщо ви жодного кілограму муки не закупили?
Бражку готовить
nadia-74• 16 мая 2022
Ответ дляЛорисель
Масло годное 18 мес.
Может тогда сало стоит перестроить и закрутить?тоже жарить можно
Вероника-2014• 16 мая 2022
Ответ дляИрэн1983
И томатную пасту с солью
Где вы соль нашли? Или тоже итальянская?
Вероника-2014• 16 мая 2022
Ответ дляSolnet
Всё было. Не в таком количестве, конечно, как до войны. Но всё это продавалось
Ну, в нашем районе все магазины закрылись, а транспорт не ходил. Может, на левом берегу все и продавалось, а толку мне?
1Lesya• 16 мая 2022
Яблука, овочі і все буде, але значно дорожче.
Яблука -це Вінницька та Чернівецька обл. Огірочки Рівненська. Будуть і місцеві на ринку в жіночок. Пасту томатну робить не тільки Чумак, є ще Господарочка,Хуторок та інші ноу нейм. Борошко і Дніпро,Вінниця, Київ -є все у продажі.
Стратегічний запас потрібен, алк не прям мішки, по пару пачок круп та макаронів, олії пару пляшок.
Tatyana_1975• 16 мая 2022
Ответ дляИрэн1983
Ну не скажите, в начале войны не было туалетной бумаги, прокладок и бритвенных станков. Страшно было)
Вам точно від цього страшно було?
artdeco• 16 мая 2022
На яку саме олiю будуть високi цiни? Соняшникова не одна олiя в свiтi...
Цукор - взагалi бiла смерть)) так що я не переймаюся. Без обох можна прожити, якшо скоригувати меню.
Мелитрисса• 16 мая 2022
Ответ дляCarin
Эта Божья ошибка, похоже, напилась до диареи и копытами по клавишам не попадает, не обращайте внимание.
У нас из общаги по соседству уже пару дней фестивалят до комчаса, как стали продавать крепкий алкоголь ).
У меня иммунитет на больненьких.
Мелитрисса• 16 мая 2022
Ответ дляСИРЕЛИ
Видать, свою канистру с самогоном уже распечатала.
Скорее всего.
МашМааш• 16 мая 2022
Мы не едим сахар, муку и подсолнечное масло

Гречку редко, как и другие крупы
Меня беспокоит, что будет с овощами, фруктами и мясом птицей - для меня это основа рациона и не запасешь, все портится быстро
Isa Dora• 16 мая 2022
А сколько вы используете олии и сахара в месяц? Чтоб прям запасаться)))