Сьогодні погрворила з подругами/знайомими..усі вже до кінця року закупили олії.борошна.цукру. гречки.
А ви закупили? Міжнародні економісти /експерти прогнозують страшні ціни на осінь. Що літр олії може коштувати більше 100 грн.
МАМА НИКИТКИ-2• 19 мая 2022
Ответ дляБезимени890123
Ви з Місяця чи за гроші лайно розганяєте? Яка посівна провалилася? Який голод? Ви там на росії вже геть офігіли таку муть писати. В центральній Україні озимина як ніколи чудова. Кукурудза сходить одна в одну. Які ж ви смішні. Ви там на своїх московицьких болотах і близько не знаєте, що таке український селяни. Єдине, що нам заважає, то ваші виблядки русняві. А голода не буде, навіть не сподівайтеся, не вдасться вам розхитати, не такі українці дурні, на відміну від русні.
Больненьку на голову? Вчись поваги при розмові з співрозмовником.
Я працюю в аграрному секторі, не все так добре, як звітує ОП і такі, як ти провладні тролі на зарплаті.