vladuchka• 16 мая 2022

Инфанрикс ИПВ или Тетраксим, что лучше для первой прививки?

Подскажите, будем делать первую АКДС. Что лучше(легче переносится, меньше последствий) - Инфанрикс ИПВ или Тетраксим? Может у кого есть опыт. Ребенку 5 лет.
Tatulia13• 16 мая 2022
Инфанрикс

Татьяна -3329• 16 мая 2022
Я делаю инфанрикс детям. Это если ее нет, то ставила тетраксим/ пентаксим.
-Ань-• 16 мая 2022
От любой вакцины может быть осложнение и смерть.
До 5 лет вы считали, что лучше не колоть АКДС. Что сейчас поменялось? Ребенок здоровее без прививок, и прививки не защищают.
ksenichka_ksenia• 16 мая 2022
Ответ для-Ань-
Интересно, хоть один врач эту писульку подписал?
-Ань-• 16 мая 2022
Ответ дляksenichka_ksenia
Ни один врач не подпишет. Врачи умнее, чем пациенты. Есть интересная статья ’Если бы медики работали банкирами’, автор Михаил Афанасенков.
-Ань-• 16 мая 2022
Ответ дляksenichka_ksenia
Більш того, лікарі навіть не пишуть чи здорова дитина настільки, щоб можна було робити щеплення.

Саме батьки (не лікар!) оцінюють перед щепленням або туберкулінодіагностикою (проба Манту) стан здоров´я дитини. Є затверджена форма інформованої згоди на щеплення. Форма № 063-2/о

«Інформована згода та оцінка стану здоров´я особи або дитини ОДНИМ З БАТЬКІВ або іншим законним представником дитини на проведення щеплення або туберкулінодіагностики»:
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z0594-10

Батьки повинні відповісти на кілька питань (поставити галочки), перше питання: «На Ваш погляд, на сьогодні Ви/Ваша дитина здорові?».
А також вказано що «Заповнена форма означає, що особа та/або один з батьків або інший законний представник дитини перед щепленням або туберкулінодіагностикою отримали повну інформацію про процедуру щеплення, туберкулінодіагностики, про протипоказання до проведення щеплення або туберкулінодіагностики, про вакцину та про можливі несприятливі наслідки.»

Форма інформованої згоди №063-2/о також має цікаве положення, в якому батьків інформують про стани дитини, які начебто не є протипоказаннями до щеплень.
А саме:
п. 6. Прочитайте уважно, наведені нижче стани не є протипоказаннями до проведення щеплення:
• в анамнезі у особи, що щеплюється, або у кого-небудь з членів сім’ї несприятливі події після імунізації;
• в анамнезі у особи, що щеплюється, судоми; …
• в анамнезі у особи, що щеплюється, лікування стероїдами (гормональні препарати); …
• в анамнезі у дитини, що щеплюється, передчасне народження або мала вага при народженні; ...
З 11 підпунктів п. 6 процитовані чотири Є ПРОТИПОКАЗАННЯМИ ДЛЯ ВАКЦИНАЦІІ всіма або деякими вакцинами згідно переліку, затвердженому наказом МОЗ № 595 від 16.09.2011.
Юльчик 25• 16 мая 2022
Делали тетраксим. Прошло без реакции. Я до этого искала отзывы, на вакцину этого производителя было меньше реакций.

Басина• 16 мая 2022
Більше довіряю ГСК, ніж Санофі. Тому за Інф.ІПВ.
-Ань-• 16 мая 2022
Є реакції, а є ускладнення:
http://www.privivok.net.ua/node/116
likarka• 16 мая 2022
Ничего
автор vladuchka • 16 мая 2022
Ответ дляЮльчик 25
Cпасибо! Вы первую АКДС делали Тетраксим? Врач в нашей поликлинике говорит делать болгарскую АДС.
автор vladuchka • 16 мая 2022
Ответ дляБасина
Обзвонила некоторые частные клиники, так Инфанрикс сейчас почему то нет. Врач в нашей поликлинике говорит делать болгарскую АДС.
Юльчик 25• 16 мая 2022
Ответ дляvladuchka
Первую тетраксим, потом адс-м