Де глянути новини про них ? Що відомо? Не можу перестати думати про цих людей(
Ответ дляФантуля
Удалено администрацией...
І росія про це знає. Будуть з азовців вижимати все про помилки влади і цим оперуватимуть в пропаганді. Азовці з яневтіком точно не в ладах і знають набагато більше, ніж ми, пересічні. Питання в тому, як себе поведуть. Наш найвеличніший в відео виглядає розчарованим, ніби сподівався на ’до останнього азовця’, а хлопці його переграли. Чи себе. Час покаже. Але те, що нам брешуть, це точно
Elina Zorina• 17 мая 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Який контроль? Над чим? Що ’проізошло’?
Ніяк не уявляю. Бо немає, пля, ніякої евакуації!
Далі підуть ’ виляння’ з нашої сторони,що русня порушила дані зобов´язання по обміну військовополонених і він є неможливим.
Mrs.Ochmonek• 17 мая 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Я читала письмову версію цього всього.
Він не військовий.
а хто він?
Cvetochek...• 17 мая 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Який контроль? Над чим? Що ’проізошло’?
а почему тогда их не расстреляли, а якобы повезли в больницу? и почему тогда только половина, а вторая половина осталась?
Mrs.Ochmonek• 17 мая 2022
Ответ дляСоната любви
серьезно? за день ни одного комментария по поводу происходящего?
на кого это рассчитано?
це ж не ріаліті-шоу, де треба онлайн транслювати кожен крок
Ответ дляЛеска
Тоже поулыбаоась. В киеве ирпеь река шириной ну 5 метров, мост подорвали и ,,помогло,,
А на чонгаре все равно подорвали или нет-все равно
в Киеве помогло, потому что понтонных войск у рашистов на готове не было в нужном количестве, прикрытия не было нужного из арты и авиации, а там в полной готовности с Крыма заходили и разбивать их было нечем, забыли про застрявшую колонну техники под Киевом.
НамСвоюРобити• 17 мая 2022
Ответ дляJR-88
Контроль над раненными военнослужащими.
Как вы обмен представляли себе? Для того, чтобы обменять, нужно взять в плен для начала.
Вроде, очевидные вещи.
І у кого зараз контроль?
Mrs.Ochmonek• 17 мая 2022
Ответ дляЮля 458
Не можуть бути всі однаковими. Є купа покидьків , але це стан душі, виховання, нема різниці яка національність.
а ви впевнені, що там лікарі навіть з нормальним станом душі, під дулом автомата русского нациста не зробить з азовцем те, що йому скажуть?
НамСвоюРобити• 17 мая 2022
Ответ дляCvetochek...
Бо беруть в полон. Що за дивне питання? Це вже багато разів їм пропонувалося.
Вийшли ті, хто згодився (з непоранених).
НамСвоюРобити• 17 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
а хто він?
Серж Марко? Псевдонім блогера і волонтера зараз.
НамСвоюРобити• 17 мая 2022
Ответ дляJR-88
Контроль над раненными военнослужащими.
Вроде, очевидные вещи.
А, ну тобто таки їх у полон взяли.
А не ’евакуювали’ як нам подається.
Mrs.Ochmonek• 17 мая 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
І чи те повернення буде...
’маємо надію, що вдасться зберегти життя наших хлопців’
І це, млять, називати ’евакуація’.
Пздц.
І це, млять, називати ’евакуація’.
Пздц.
а як треба було сказати?
НамСвоюРобити• 17 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
а як треба було сказати?
Що здалися в полон. Крапка.
Mrs.Ochmonek• 17 мая 2022
Ответ дляИринаКа
Намагання уникнути звинувачень у зрадоньці. Це не полон, а майбутній обмін. Герої не здалися, а виконують наказ.
певні сили мають завдання звинувачувати у зрадонці, і їх не зупинити
НамСвоюРобити• 17 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Не у зрадонці, а у відвертій брехні.
Бо евакуація, це коли на нашу територію вивозять.
Ответ дляНамСвоюРобити
А, ну тобто таки їх у полон взяли.
А не ’евакуювали’ як нам подається.
Я уже писала, что считаю, что какая-то договоренность была достигнута с участием международных посредников.
Вам приятнее нагнетать? Пожалуйста.
Называйте, как угодно, но так у них есть шанс спастись.
Видимо, радикальные патриотки здесь предпочли бы мертвых героев получить.
Потому как военным путем Украина ситуацию разрешить не может по понятным всем причинам.
Вам приятнее нагнетать? Пожалуйста.
НамСвоюРобити• 17 мая 2022
Ответ дляJR-88
Вам приятнее нагнетать? Пожалуйста.
Удалено администрацией...
НамСвоюРобити• 17 мая 2022
Ответ дляJR-88
Это ваша личная трактовка.
Эвакуация предполагает процесс выведения людей из жизнеугрожающей обстановки.
Тобто інших військових, підрозділи яких розгромлювали по всій лінії фронту і вони здавалися у полон, русня теж евакуйовувала?
Охрініти.
Coffee is Love• 17 мая 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Що здалися в полон. Крапка.
І що це змінило би? Їх героїзм став би від цього менш значимий?
Ответ дляИринаКа
Падажите, азовцев среди пленных вроде ж нет. Там же дофига ещё было других, кроме азовцев.
Ответ дляНамСвоюРобити
Удалено администрацией...
Если Азовцы официально заявляют, что:
«В целях сохранения жизней весь Мариупольский гарнизон выполняет утвержденное решение высшего военного командования и надеется на поддержку украинского народа», – заявили в «Азове».
То есть ссылка на распоряжение высшего руководства.
У меня нет оснований им не верить, потому что в пабликах дыр написали другую версию.
НамСвоюРобити• 17 мая 2022
Ответ дляCoffee is Love
Вони тут до чого?
Мова взагалі не про дії хлопців.
Coffee is Love• 17 мая 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Вони тут до чого?
Мова взагалі не про дії хлопців.
То навіще ви намагаєтеся принизити їх оцим своїм ’здалися в полон’?