Де глянути новини про них ? Що відомо? Не можу перестати думати про цих людей(
Виноградная улитка• 17 мая 2022
Ответ дляElina Zorina
Цікаво, що якщо обмін ,то чого наших хлопців не відвезли до підконтрольної Україні території , щоб їм надали кваліфіковану допомогу .... Не думаю що в днр їм зроблять те,що потрібно,а час втрачається.
Зі слів тих,хто виїхав з навоазовська, там немає кваліфікованої мед.допомоги.
Ответ дляElina Zorina
Для того щоби провірити, Азовців ясно не обміняють. Решта скорше так.
Elina Zorina• 17 мая 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Там такий ’обмін’, як і ’евакуація’.
Це точно, оце їх в Азовсталі бомбили тонними бомбами, касетними ,хімічні атаки застосовували , проривались на завод, блокували допомогу ООН і Туреччини відносно процедури екстракції, щоб їх лікувати і зберегти їм життя.....
Це щось не схоже на обмін.
Ответ дляElina Zorina
Бо це здача в полон, яку нам намагаються подати під соусом обміну. Але життя цінніше за все, тому ніякої зради я в цьому не бачу. А от яка буде ціна обміну і чи буде він взагалі, то питання. За такий трофей під прицілом світу, ще й після Калуша, проситимуть чимало. І влада мусить погодитись, бо втрата героїв неприпустима в таких умовах.
Виноградная улитка• 17 мая 2022
Ответ дляИринаКа
Проблема в тому, що Азовців в полон не беруть.
З 2014 р звідти повернулась ОДНА людина.
Хаус на связи• 17 мая 2022
Ответ дляElina Zorina
Це щось не схоже на обмін.
Угу, как-то ещё тревожнее стало за ребят(
Соната любви• 17 мая 2022
Ответ дляChernobai
кто-то писа текст на скорую руку ему сегодня.
должен был сказать, что сделаем все возможное и невозможное, чтобы они остались живы и вернулись домой
целый день думали, что же такого придумать, и наконец, в полночь , озвучили.
гениально секретный план спасения, который следовало скрывать до самой ночи.
Elina Zorina• 17 мая 2022
Ответ дляИринаКа
Однозначно хлопці і їх командир прийняли зважене рішення,яке критикувати не можна.
Вони опинились реально в пеклі самі,без підтримки і надії на порятунок
Ответ дляTolko-beauty
Я хочу сказать, что не надо из врачей делать монстров. Это люди,которые остались, которые не уехали, которые делают свою работу несмотря ни на что. Сами рискуя своими жизнями под обстрелами, спасают жизни других людей. И не надо из таких людей делать каких-то ’мясников’.
Если их будут мучать , врачи просто отойдут, не будут принимать участия, или просто будут приказы выполнять , там кастрирование и прочее?
Ответ дляTolko-beauty
Не перекручивайте мои слова, я такого не говорила.
Делается всё по показаниям и по сложившейся ситуации.
Это как посмотреть и есть ли возможность в полевых условиях ее ’собрать’ .
Поток раненых, нехватка врачей, и сложность ранения играют роль.
А это кто говорил?
Поток раненых, нехватка врачей и сложность ранения дают в сумме невозможность проводить адекватное лечение.
А это кто говорил?
Tolko-beauty• 17 мая 2022
Ответ дляmamarama
А это кто говорил?
А как по вашему на войне?
Elina Zorina• 17 мая 2022
Ответ дляСоната любви
Я тільки Маляр бачила виступ і то,короткий і неоднозначний .
Зеленський шось коментував?
Ответ дляMrs.Ochmonek
якщо у лікаря будуть погляди, як у типового руссо-нацисто (а таких там чи не 80%), то і катування українських поранених дуже ймовірні
Звідки ви знаєте про 80 %, щоб стверджувати? Якщо людина не виїхала, то це означає, що вона автоматично стає руссо-нацисто
Соната любви• 17 мая 2022
Ответ дляElina Zorina
потому что передача в плен на правах госпитализации.
Ответ дляElina Zorina
До хлопців питань немає! У мене, м´яко кажучи, негарний пазл складається. Спочатку Чонгар, потім ловушка для Азову, розповзання і захват територій, тепер цей майбутній обмін... Обмін буде не на людей, а на щось інше. Чи то просто у мене сьогодні поганий день через цю новину.
Ответ дляИринаКа
Якщо в пості 421 правда, то це навіть не полон(((
Ответ дляTolko-beauty
Слушайте, как вы себе воображаете городскую больницу с такими ’Менгеле’? Там такие же люди как вы, как я. Кто там шизику даст издеваться? Этой же не подвал маньяка. Это больницы. Где есть проверки, контроль и тд.
Как вы не поймете! По ту сторону не люди, только здесь люди. А там все маньяки мясники зомбированные.
НамСвоюРобити• 17 мая 2022
Ответ дляElina Zorina
Мова не про хлопців і командира.
Ответ дляаллала
Генштаб ЗСУ
ГАРНІЗОН “МАРІУПОЛЬ” ВИКОНАВ ПОСТАВЛЕНЕ БОЙОВЕ ЗАВДАННЯ
Вищим військовим командуванням було віддано наказ командирам підрозділів, які перебувають на “Азовсталі”, зберегти життя особового складу.
Триває операція з порятунку заблокованих на території заводу захисників України.
Сьогодні розпочалася евакуація 53 важкопоранених військовослужбовців. Їх доставлено до медичного закладу у Новоазовську. Ще 211 захисників через гуманітарний коридор були евакуйовані до Оленівки з подальшим поверненням їх на підконтрольну Україні територію через процедуру обміну.
Заходи з порятунку оборонців, які залишаються на території “Азовсталі”, тривають.
Захисники Маріуполя - герої нашого часу. Вони назавжди в історії. Це окремий загін спеціального призначення ’Азов’, 12-та бригада Національної гвардії України, 36-та окрема бригада морської піхоти, прикордонники, поліцейські, добровольці, тероборона Маріуполя.
Утримуючи позиції на “Азовсталі”, вони не дозволили противнику перекинути угруповання чисельністю до 17 батальйонних тактичних груп (близько 20000 особового складу) на інші напрямки. Тим самим завадили реалізувати план щодо швидкого захоплення Запоріжжя, здійснити вихід на адміністративний кордон Донецької та Запорізької областей і створити умови для оточення угруповання ООС.
Сковування основних сил противника навколо Маріуполя дало нам можливість підготувати та створити оборонні рубежі, на яких наші війська знаходяться і сьогодні та дають гідну відсіч агресору. Ми отримали критично необхідний час на формування резервів, перегрупування сил, отримання допомоги від партнерів.
Найважливіше спільне завдання всієї України та всього світу - зберегти життя оборонців Маріуполя.
Ми будемо боротися за вас на всіх фронтах так само віддано, як ви бороните державу!
#stoprussia
Мы то будем бороться.
А вот рашисты будут ли? Особенно если ранение тяжёлое и запущенное(
Лимончелло• 17 мая 2022
Ответ дляElina Zorina
а в чем обмен получается?Если просто раненых отвезти на подконтрольную территорию.Русские пленные не готовы же.
Соната любви• 17 мая 2022
Ответ дляElina Zorina
Зеленський шось коментував?
за целый день ни разу не обмолвился.