Юля 458• 16 мая 2022

Азов

Де глянути новини про них ? Що відомо? Не можу перестати думати про цих людей(
Elina Zorina• 17 мая 2022
Ответ дляИринаКа
До хлопців питань немає! У мене, м´яко кажучи, негарний пазл складається. Спочатку Чонгар, потім ловушка для Азову, розповзання і захват територій, тепер цей майбутній обмін... Обмін буде не на людей, а на щось інше. Чи то просто у мене сьогодні поганий день через цю новину.
Це все буде заплутано.
Правда вийде на поверхню обов´язково , але ще пройде час, коли зможемо на все дивитись об´єктивно ,що і як було.

НамСвоюРобити• 17 мая 2022
Ответ дляChernobai
вот что с утра мне попадалось. преподносили как фейк
Коротше, бійці вийшли з білим прапором і самі про все домовились.
Соната любви• 17 мая 2022
Ответ дляChernobai
да, преподносили передачу раненых бойцов в плен, как фейк и чтобы никто не верил.
Басина• 17 мая 2022
Ответ дляИринаКа
Вбивати їх не резон однозначно! Вони - законна військова ціль, тому розстріл на місці одразу міг би бути і ніхто і слова б не сказав.
Якщо в Новоазовці немає кваліфікованої мед.допомоги, то навіщо їх туди повезли?... я про це
Соната любви• 17 мая 2022
Ответ дляИринаКа
ожидать можно все что угодно.
может уже даже и обменяли на то что хотели.
JR-88• 17 мая 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
І чи те повернення буде...
’маємо надію, що вдасться зберегти життя наших хлопців’

І це, млять, називати ’евакуація’.
Пздц.
А вы чего хотели?
Вот интересно, как недовольные видели решение вопроса?
Военным путем оно невозможно.
Дать всем умереть в муках?
Chernobai• 17 мая 2022
Ответ дляElina Zorina
Це все буде заплутано.
обидно, что со временем уже не будет такого ажиотажа. все будут радоваться победе, а победителей не судят

Mrs.Ochmonek• 17 мая 2022
Ответ дляkarambolЬ
Звідки ви знаєте про 80 %, щоб стверджувати? Якщо людина не виїхала, то це означає, що вона автоматично стає руссо-нацисто
дані підтримки в московії наче такі - 80% за ’спецоперацию’, і я про те, що якщо і у лікаря будуть такі ж погляди, як у тих 80% рашистів, то від такого лікаря милосердя чекати не варто.
А те, що в ДНР-ЛНР далеко не всі, хто не виїхав, є прихильником рашки - це без сумніву. Думаю, більшість не виїхали з економічних причин, а не тому що відчули щастя в новостворених псевдореспубліках
Olga Zelenyak• 17 мая 2022
Ответ дляGreta-a060
У меня есть знакомые

в нацгвардии, во время командировок, они всегда приземлялись на земле нацгвардейцев но НИКОГДА не подчинялись местным командирам, не верите, спросите у Авакова, никогда при нем это подразделение не подчинялись нацгвардии
Вы, я так понимаю, спросили?)
НамСвоюРобити• 17 мая 2022
Ответ дляСоната любви
потому что передача в плен на правах госпитализации.
Все ж навпаки: передача на госпіталізацію на правах полону.
Elina Zorina• 17 мая 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Мова не про хлопців і командира.
Відкинувши політичну арену, закулісні домовленості і таке інше, реально тяжко дивитись на поранених хлопців .
В голові тільки думки про їх подальший стан і життя в цілому.
mamarama• 17 мая 2022
Ответ дляTolko-beauty
А как по вашему на войне?
По моему ваши коновалы наших раненых лечить не будут.
Будут конечностей их лишать.
Непонятно только, зачем вы это опровергаете.
ИринаКа• 17 мая 2022
Ответ дляБасина
Ми ж не знаємо, що там є( бля, віддали б вже мертвечука, єрмака, люсю гамузом в обмін на них
Tolko-beauty• 17 мая 2022
Ответ дляmamarama
Будут конечностей их лишать.
Один вопрос
В Херсоне тоже коновалы врачи?
НамСвоюРобити• 17 мая 2022
Ответ дляЛимончелло
а в чем обмен получается?Если просто раненых отвезти на подконтрольную территорию.Русские пленные не готовы же.
З усіх клаптиків інфо: група наших хлопців зранку вийшла на перемовини з білим прапором і домовилась про здачу в полон важкопоранених і згодних непоранених за умови того, що віддадуть русню полонену.
ИринаКа• 17 мая 2022
Ответ дляTolko-beauty
Один вопрос
В Херсоне тоже коновалы врачи?
Ні. Але якщо не зможуть виїхати, а окупація триватиме роками, то стануть коновалами
НамСвоюРобити• 17 мая 2022
Ответ дляJR-88
А вы чего хотели?
Военным путем оно невозможно.
Дать всем умереть в муках?
Ой, та досить пересмикувати.
Я б ’хотєла’, щоб з нас не робили ідіотів, як у параші.
Без брєда про ’обмін’ і ’евакуацію’.
Elina Zorina• 17 мая 2022
Ответ дляБасина
Мабуть шоб судити і таким чином вважати виконаними цілі своєї спецАперації, будуть с#кі боротись з нацизмом на очах усього світу далі.
Ппць
ИринаКа• 17 мая 2022
Ответ дляElina Zorina
Ппць
Так(

НамСвоюРобити• 17 мая 2022
Ответ дляИринаКа
Так вони їм наф не потрібні.
Була інфо, що кадирівців вльот міняють на будь-кого, але де їх наловиш...
Фантуля• 17 мая 2022
Ответ дляElina Zorina
Ппць
Азовці , виконали наказ принесли себе в жертву, тепер їх ще публічно судити будуть ...
JR-88• 17 мая 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Ой, та досить пересмикувати.
Без брєда про ’обмін’ і ’евакуацію’.
Какие-то договоренности однозначно есть.
Чтобы осуществить обмен, необходимо установить контроль, что сейчас и произошло.
Или как вы предполагаете обмен, а особенно эвакуацию из окруженого вражескими силами района?
mamarama• 17 мая 2022
Ответ дляTolko-beauty
Один вопрос
В Херсоне тоже коновалы врачи?
Херсон не отделившееся непонятное образование с бандитами во главе и под ручным управлением фашистского диктатора.
Elina Zorina• 17 мая 2022
Ответ дляИринаКа
Так(
Шось нічого нема про обмін,як наша сторона озвучила...

Cvetochek...• 17 мая 2022
Ответ дляOlga Zelenyak
У вас давно устаревшая информация. Даже не так. Информация которая никогда и не соответствовала действительности. Азов это Нацгвардия не только формально. У меня есть знакомые азовцы, но воюющие в других регионах. То что русским надо как то оправдывать эту спец операцию, мультики рисовать и демонизировать Азов это понятно. А фактически там все плечом к плечу воюют, ничем друг от друга не отличаясь.
видела видео общения азовцев и Зеленского. еще довоенное вроде.
я бы не сказала, что оно уважительное со стороны азовца. мягко говоря. думаю все же какие то разногласия есть. это можно и по косвенным признакам сейчас судить.
но надеюсь они замяты, учитывая одну цель - победу
Tolko-beauty• 17 мая 2022
Ответ дляmamarama
Понятно с вами все
ИринаКа• 17 мая 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Так вони їм наф не потрібні.
Хіба в тік-тоці)
Mrs.Ochmonek• 17 мая 2022
Ответ дляСоната любви
в иисуса не верю.
я уже вышла из возраста, когда верят в сказки и заглядывают в рот, заискивая в глаза, на очередную байку.
там не про нього ,
відео варте перегляду
Фантуля• 17 мая 2022
Ответ дляCvetochek...
Удалено администрацией...
НамСвоюРобити• 17 мая 2022
Ответ дляJR-88
Який контроль? Над чим? Що ’проізошло’?

Ніяк не уявляю. Бо немає, пля, ніякої евакуації!