Де глянути новини про них ? Що відомо? Не можу перестати думати про цих людей(
Renesmeе 16• 16 мая 2022
Ответ дляbyllya
?вы ответили на этот пост?Immelstorn Пользователь сейчас на сайте
все сообщения
21 минуту назад
Я сегодня увидела видео, как на Азовсталь летело что-то похожее на угольки/феерверк
Я не разбираюсь, но было похоже на фосфорную бомбу, потому что оно еще горело после попадания на землю(
все сообщения
21 минуту назад
Теж читала що після євробачення обстріляли фосфорними і відео було вчора
Ответ дляbyllya
)))не смешите, вы по всем этим пабликам берете инфу и тянете сюда...с этих самих пабликов..потом отнекиваетесь..радуйтесь..людей вывезли..будут лечить..не придумывайте и не накаляйте обстановку..
Як завжди манія величі?
Радіти будемо тоді, коли вони додому живі і здорові повернуться. Іловайський котел ніхто не забув. І наказ путіна не штурмувати Азов сталь теж.
Тому не потрібно тут нікого нічому вчити
...ALENA...• 16 мая 2022
Ответ дляlenchik maha
Дай бог ! Какой ужас , пришли уроды на нашу землю , убили, покалечили людей и ещё выдвигают условия , где им лечиться ((( как же я их ненавижу !
Я сьогодні бачила відео, де в Маріуполі бабулька у мусорі миється , шукає що поїсти. Їдуть два руских мужика , зупинились, розпитують і дають 1000 рублів. І коментарі які вони хороші. Я й написала, що забрали усе у тієї бабульки той руський мір, вивезли усе , розбомбили , а тепер дали аж 1000 рублів , прям спасвтєлі. Та щоб усі вони виблядки гнили і вигнили .
lenchik maha• 16 мая 2022
Ответ дляsnejs
Вы так написали... но в днр тоже люди живут, украинцы между прочим, и да там тоже есть врачи, нормальные врачи
Да? Как то не верится ((нормальные уже уехали , тем более врачи...
Соната любви• 16 мая 2022
Ответ дляsnejs
Нет
В самопровозглашенной ’Донецкой народной республике’ введена смертная казнь. Об этом говорится в докладе ’Права человека в контексте правосудия по уголовным делам, связанным с конфликтами в Украине апрель 2014 - апрель 2020’ Управление Верховного комиссара ООН по правам человека (УВКПЧ), передает УНН.
Oleksa1551• 16 мая 2022
Ответ дляСоната любви
в днр существует смертная казнь, пытки.
Это откуда вы взяли
Ответ дляbyllya
все сообщения
21 минуту назад
все сообщения
21 минуту назад
это лампочки или осветительные снаряды
Ответ дляZanka_
Ось таке ще сьогодні бачила у телеграм-каналах.
Оккупанты сообщают: якобы достигнута договоренность о вывозе раненых с «Азовстали».
По информации Минобороны РФ, в Мариуполе введён режим тишины и открыт гуманитарный коридор. По нему раненых украинских солдат вывозят в больницу в Новоазовск, которая находится под контролем «ДНР». Фактически, речь идет о плене.
Украина пока эти договорённости не подтверждает.
это стремно, но у них в подвалах нет лекарств никаких, это обреченность. Сегодня слышала, что раненым там совсем плохо.((((
Может под контролем ООН будет все ок?
Пленных обменяют.
Может под контролем ООН будет все ок?
Пленных обменяют.
Kvitkaliliia• 16 мая 2022
*ІСТОРІЯ ДИСКРЕДИТАЦІЇ ПОЛКУ «АЗОВ»*
*#ЦПД_аналізує як трансформувалися фейки російської пропаганди щодо українського полку «Азов»*
❗️16 травня пропагандистські ЗМІ кремля поширили дезінформацію про те, що *начебто частина бійців полку «Азов» «здалися у полон» армії російської федерації.*
🔺Україна одразу ж спростувала цей фейк. *Проте подібний «вкид» вже не перший в інформаційному порядку денному рф проти батальйону «Азов».*
☝️ Загалом кампанія з демонізації росією добровольчих батальйонів України носить системний характер. 2014 року у фокусі російської пропаганди опинився батальйон «Правий сектор», 2022 року - «Азов».
⚠️ Від самого початку повномасштабної війни росії в Україні рф називала функціонування полку «Азов» ледь не найголовнішою причиною «спеціальної операції з денацифікації України».
📌 8 березня російська пропаганда у Бердянську серед українського населення навіть поширювала листівки, в яких йшлося про нібито боротьбу рф проти нацистських угруповань, зокрема «Азову». Ця інформація подавалася окупантами як безальтернативна у розвитку подій. На думку очільників росії, українці мали ненавидіти міфічних нацистів, натомість суспільство нашої держави консолідувалося у ненависті до путіна та рф.
📌 Пізніше росія для виправдання авіабомбардування пологового будинку в Маріуполі заявила, що начебто у приміщенні замість породіль переховувалися бійці «Азову». Звичайно, у дезінформацію повірили лише у росії.
📌 Кремль навіть вдавався до пропаганди «на виїзді», поширюючи у німецькомовних медіа прорашистські наративи щодо українського «наці-батальйону Азов». У такий спосіб російські пропагандисти намагалися викликати в світовій спільноті осуд та дистанціювання від України.
💥 За відсутності відчутних успіхів у дискредитаційній кампанії проти «Азову» місяць тому російська пропагандистська машина розпочала інформаційно-психологічну операцію, спрямовану на введення українців у стан зневіри. Основна мета - осквернити «Азов» як своєрідний символ боротьби українців та піддати сумніву мужність і витривалість військових.
⚠️ Протягом тижня, з 18 до 25 квітня, ледь не щодня російські медіа продукували дезінформаційні прогнози щодо того, скільки ще протримаються українські військові на території комбінату «Азовсталь». 19 квітня кадиров переможно заявляв, що «бандерівців у Маріуполі «доб´ють» вже сьогодні». Після того, як прогноз кадирова не справдився, 21 квітня він знову заявив, що «Азовсталь» цілковито перейде під контроль російських військових «до або після обіду». Потім с.шойгу давав новий прогноз, уточнюючи, що «на завершення операції в «Азовсталі» потрібно 3-4 дні».
⚠️ Ці фейкові прогнози з одного боку були елементом психологічного тероризму, а з іншого - формували для росіян та путіна альтернативну дійсність щодо подій в Маріуполі.
🇺🇦 *Незламність українських військових змусила кремлівські медіа вдатися навіть до відвертої брехні із начебто частковою капітуляцією полку «Азов».* Тільки у такий спосіб росія змогла «перемогти» українських військових та «зберегти обличчя» диктатора російської федерації.
#інфотерор
#stoprussia
#інфотерор
#stoprussia
Соната любви• 16 мая 2022
Ответ дляOleksa1551
Это откуда вы взяли
почитайте про изоляцию, потом поймете.
Ответ дляKvitkaliliia
*ІСТОРІЯ ДИСКРЕДИТАЦІЇ ПОЛКУ «АЗОВ»*
#інфотерор
#stoprussia
#інфотерор
#stoprussia
чем их дискредитировали, тем что они хотят жить, а не умирать ради того чтоб бюрократы их героями объявили? Будет как со Змеиным потом, надо же действительно. Брехня на брехне везде.
Ответ дляЮля 458
У кого лежачі батьки, будинок, нема грошей, не всіі можуть все покинути і поїхати.
Не только поэтому. Многие жизнь положили на свои больницы и отделения, не захотели их бросать. Доктора наук, профессора. И персонал остаётся при своем руководителе, если он нормальный. Люди работают и спасают жизни мирных и детей.
Не понимаю к чему эти оскорбления, что они ненормальные. Чем ненормален, например, врач-онколог, который что до войны лечил простых людей, что после остался в своем отделении и лечит их же.
Ответ дляZanka_
Люди в ТГ отписались, что вывозят