oladyshkina• 17 мая 2022

Потрібне житло у Льовові подобово з документами для відрядження. Сайт доба ок?

Шукаю варіант саме квартири, на букінгу по апартаментах не вказана така інформація. Знайшла сайт доба, хтось користувався, він надійний?
bananos• 17 мая 2022
Що саме вам потрібно,
к-сть людей, дати?
Зочете напишіть мені на вайбер
Cаванна• 17 мая 2022
Доба, хороший сайт. Много раз пользовалась все ок
Southern_Beauty• 17 мая 2022
Ответ дляbananos
Що саме вам потрібно,
к-сть людей, дати?
Зочете напишіть мені на вайбер
А можете і мені допомогти? Шукаю проживання 1 доба, 18-19 травня, біля жд вокзалу Львів, 2 людини. Треба житло з документами, бюджет до 1100 грн, можливо без сніданків.
bananos• 17 мая 2022
Ответ дляSouthern_Beauty
Можу
Пишіть завтра 0676704743
jumbo2• 18 мая 2022
Ответ дляSouthern_Beauty
Можу вам порадити на ваш бюджет готель Плазма, в центрі біля оперного, із сніданками. Зупинялися два тижні тому.