bananos• 17 мая 2022

Чому не вивезли зерно завчасно? Чому не вивезли «Мрію»

Злості просто не хватає.
Всі знали що буде війна, мародерство і грабіж
Чому стільки часу робили вигляд що нічого не відбувається?
Vetas78• 17 мая 2022
Ответ дляsobacura
А кого вам подобається слухати?
С такими словами и мыслями, никого

sobacura• 17 мая 2022
Ответ дляVetas78
Почалось
А що вона не вірно написала?
автор bananos • 17 мая 2022
Ответ дляRose_m
Вы ошибаетесь. Эти люди, которые должны были принять меры и не приняли, продолжают принимать решения. А за каждым таким решением - жизни
От це мене і злить, скільки ще таких диверсійних помилок може бути допущено
sobacura• 17 мая 2022
Ответ дляbananos
Автор, ви забебали. Закрийте тему.
Vetas78• 17 мая 2022
Ответ дляclernikol
А как информация о том, кто виновен, сейчас может повлиять на скорость освобождения Херсона?
Может как то компенсируют людям их про@б, которые , из за них остались без работы и денег ?
Не ? Или сиди тут с дикими ценами и благовейно им внемли ?
автор bananos • 17 мая 2022
Ответ дляsobacura
Так вони це спеціально пишуть тут сидять. Вони на роботі, тільки в кого не зрозуміло.
Я думаю це ви на роботі зрозуміло в кого.
clernikol• 17 мая 2022
Ответ дляVetas78
Почалось
Что началось? Скажите ещё, что нет. Если вы в Херсоне, то вы точно их знаете, не всех конечно. Поверьте, правоохранительные органы тоже о них знают, и они ответят в полной мере ща содействие оккупантам.
Nimfa77• 17 мая 2022
Ответ дляVetas78
Какого ?
Будто тут не люди живут, а роботы
Изучайте военную стратегию, тактику и т.п. и сможете сделать выводы самостоятельно - в течении какого времени все закончится.
sobacura• 17 мая 2022
Ответ дляbananos
Дурак, сам дурак. Ну звісно.

Vetas78• 17 мая 2022
Ответ дляsobacura
А що вона не вірно написала?
А что правдивого она написала ? Что ?
2 урода, это масса колоборантов ?
Самой не стыдно ?
clernikol• 17 мая 2022
Ответ дляVetas78
Только Херсон остался без работы? А как другие территории Украины, где люди не то,что без работы остались, но и без жилья, которые лишились жизней?
мульти1• 17 мая 2022
чого не замінували вхід у Крим, щоб їх, як капусту порубало
Mrs.Ochmonek• 17 мая 2022
Ответ дляVetas78
Да ! Мне сидя в Херсоне, охеренно слушать Люсю, которая так просто - тюююю...прое@ли...
Чи ни проблема...
А навіщо ви його слухаєте? Слухати перші два тижні - мало сенс, для того щоб психіка пристосувалась до нової реальності. А зараз - навіщо?
Уже ж можна визначитись, кого слухати, а кого - ні.
Vetas78• 17 мая 2022
Ответ дляclernikol
Ага..т.е. уже не прое@ли, а люди виноваты ?
sobacura• 17 мая 2022
Ответ дляVetas78
А что правдивого она написала ? Что ?
2 урода, это масса колоборантов ?
Самой не стыдно ?
Та перестаньте, яких 2?
У гас в Київській області їх до хрініща! А у вас в Херсоні 2 .
Люди зараз не такі дурні, як писаки за 30 серебрянніків.
автор bananos • 17 мая 2022
Ответ дляsobacura
Автор, ви забебали. Закрийте тему.
Чоловіку своєму вказуйте що робити
Vetas78• 17 мая 2022
Ответ дляNimfa77
Ответ не радует. Т.к. он нарисовывается один
Матильдa• 17 мая 2022
С Мрией крайне мутная история, она могла улететь, ее не ремонтировали, а сняли двигатель с нее для Руслана. Но за сутки двигатель был на месте, хотя она и без него могла вылететь спокойно все это время. Я уже молчу про то, что ее предлагали вывезти из страны в Цюрих, если не ошибаюсь, но руководство отказалось
Vetas78• 17 мая 2022
Ответ дляclernikol
Тут тоже лишились жизни люди. И жилья лишились. Не знали об этом ?
Но им не положены выплаты, .к. они не смогли выехать по полям.

Rose_m• 17 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
Вы предлагаете на переправе менять коней? Это может иметь еще более высокую цену
Я не о смене Президента, если Вы это имеете ввиду. Хоть у нас принято на любого из них валить всё, но гос власть это большой аппарат и один человек не всемогущ.
Читали о дтп Ляшко в Киеве? СБУшники на бронированном Лексусе выехали на красный.
А вот пост Дианы Макаровой, человека мной бесконечно уважаемого
ПОСТ, БЛИЗЬКИЙ ДО ВІДЧАЮ

Пів дня була нарада в нашому Ф.О.Н.Д.і. Повернувся фронтовий рейс. Розказували про досить сумну картину.
- Ти розумієш, стоїть ця дитина і розказує, як загинув командир. Всіх заштовхав в укриття, а сам не встиг. Тепер на малому рота. Поранених не встигають вивозити і вивозити особливо ні на чому. ЗІЛок у них, а на ЗІЛку не дуже пошниряєш.
- І ти хочеш купити їм машину.
- Так. Я не знаю що ладен зробити, але ми мусимо купити їм машину!

Я показую повідомлення в моєму телефоні. Там фото розбитої машини. Ще три дні тому боєць на цій машині заскакував до нас, забирав те-се для фронту. Щойно виїхав, попав під танковий обстріл. Машина-то ще може і поїздить, але текст під фото як крик відчаю:
- Діана, потрібно джипи і пікапи. 200 багато, 300 ще більше. Треба вивозить джипами, не встигаємо!

Нас перериває дзвінок. Військові, ми з ними ще не знайомі, просять - та ні, просто благають - хоч якийсь автомобіль.
- Ви ж знаєте, де ми стоїмо. Ми не встигаємо вивозити поранених. Ми всіх обдзвонюємо, у всіх просимо. Ми докладемось і самі, будь ласка, хоч якусь машину...

У цьому рейсі на фронт було відігнано дві машини. Одна від нас, другу нас попросили відвезти і віддати військовим. Наша Канарейка вже на другий день роботи на фронті попала під обстріл. Бігати буде, але вітер свистітиме у всих боках.
Це просто Т4. Його місія - вивозити поранених. Він для цього не облаштований, коли там було облаштовувати? Ледь встигли пофарбувати і бігом погнали на фронт.
Вже давно забуті оці великодумні професійні розмови:
- Черокі ет дааааа, а лендровер не беремо. Його ремонтувати тяжче. Нісан би. Це їм класно для виконання завдано. Та я знаю, що ти любиш форди, але ж нісааааан...
Зараз не до жиру. Беремо що в руки йде. Звичайно, відмахуючись від відер з гайками.
Забуто вилизування авто перед передачею на фронт, та не дай боже передати, не діагностувавши, не помінявши фільтри, ремені, не підшаманивши ходову. Ми ж марку тримаємо, що ви!
Зараз вже не до цього.
Будь-які авто, будь-що, що на колесах, згодиться. Мінімум вимог.
І ми вчергове риємо оголошення по продажу.
Завтра їдемо купувати чергове авто для одного підрозділу. На черзі ще кілька підрозділів. Навіть на ці покупки грошей в нас не стане.

... я вже не можу чути це:
- Будь ласка, просимо, нам хоч якусь машину. Поранених не встигаємо вивозити.
Але я мушу це чути.
Почуйте й ви, прошу.
На фронті велика кількість поранених. Величезна. Жоден санітарний транспорт не справляється. А хтось на сантранспорті просто бздить їхати в ті місця, звідки їх треба вивезти. Мусять вивозити самі.

То спитайте в мене, скільки потрібно машин нині на фронті?
Безмежно.
Безмежну кількість - відповім я, і все одно це буде мало.
Бо ми навіть не уявляємо, скільки зараз поранених на фронті. А хто уявляє, ті швидко сивіють і шукають гроші на нові авто.

Бронированный лексус возит сбушников

И никакие не на часи, мы потом их будем судить итд не работают..

Эти люди НЕ НЕСУТ ОТВЕТСТВЕННОСТИ И НИЧЕГО НЕ БОЯТСЯ
clernikol• 17 мая 2022
Ответ дляVetas78
А что правдивого она написала ? Что ?
2 урода, это масса колоборантов ?
Самой не стыдно ?
Да нет уж, там их ох как далеко не два. Может вы только двоих знаете, ну то такое. Те, кто этим занимается, знает практически о всех коллаборантов и о том,как даже родственников сдают.
Vetas78• 17 мая 2022
Ответ длямульти1
Цей вопрос також не на часi.
Вам мабуть також платять за те , що ви тут пишите?)))
Vetas78• 17 мая 2022
Ответ дляsobacura
Та перестаньте, яких 2?
Вы платите ?
Что ж молчите )))
автор bananos • 17 мая 2022
Ответ дляVetas78
Цей вопрос також не на часi.
А що на часі?
Очікування наступних таких ситуацій?
clernikol• 17 мая 2022
Ответ дляVetas78
А я и не говорю,что нет. Это вы пишете, что Херсон больше всех пострадал. А это далеко не так. Да,в оккупации, но по количеству день очень уступает многим территориям Украины, где велись активные боевые действия.
мульти1• 17 мая 2022
Ответ дляVetas78
Цей вопрос також не на часi.
якби платили, я б була дуже рада, якщо платять комусь, то підкажіть де? я вже б на мільйон понаписувала
Nimfa77• 17 мая 2022
Ответ дляVetas78
Вы слишком пессимистичны, это все временно, не падайте духом!
Очень чувствуется, что вы виснажена эмоционально.
sobacura• 17 мая 2022
Ответ дляVetas78
От тільки ви постраждалі і тільки ви без виплат?
Поки всі оформляли 6500, я сиділа в погребі без світла, зв*язку і інтернету, і нічого не змогла оформити. Роботу багато хто втратив. Багато хто втратив житло, родичів, життя врешті решт! Але тільки ви нещасна! Тільки вас зрадили, вам винні. Якого чорта? В країні війна! Хто винен? Винен пуйло і всі ватнікі які вірять йому, і це громадяни і нашої країни також! А ще винні хто топить за петю, юлю чи ще будь кого і цим намагається зараз забруднити честь президента, тому що розкол, розбрат, срачі оці постійні явно на руку ворогу! Чи ви не розумієте цього всього?
Vetas78• 17 мая 2022
Ответ дляbananos
А що на часі?
Очікування наступних таких ситуацій?
Я с вами автор ! Нужно поднимать эти темы именно сейчас ! Чтобы больше не случалось таких прое@ов
sobacura• 17 мая 2022
Ответ дляbananos
Чоловіку своєму вказуйте що робити
А ви своєму ідіть казки розказуйте, у вас я бачу часу вільного дуже багато! На писанину. Гарно заробляєте?