blondeternopil• 18 мая 2022

Спонсор за Homes for Ukraine чоловік. Наскільки безпечно?

Хто вже в Британії або планує скористатись програмою "Домівки для українців", відгукніться, будь ласка. Наразі я на першому етапі з пошуку спонсора. Відгукнувся молодий британець приблизно мого віку. На перший погляд, мене все влаштовує: локація, умови проживання, близькість до комунікацій, є можливість знайти роботу. Насторожує один момент: наскільки безпечно їхати з дитиною у будинок до чоловіка, який проживає сам? Яким чином перевіряється "спонсор"?
elenavka2008• 18 мая 2022
з вашого дозволу послухаю
tropik485• 18 мая 2022
Спонсор перевіряється DBS checking, чи в нього нема судимості, чи є умови житла для вас з дитиною
demra• 18 мая 2022
Пробуйте время покажет !
Rose_m• 18 мая 2022
У меня друзья уехали по такой программе. Спонсоры пожилая семейная пара, их трое детей выросли, в доме есть свободные комнаты.
Относятся супер, помогают всё оформить, детям накупили игрушек, готовят британские блюда итд.
автор blondeternopil • 18 мая 2022
Ответ дляRose_m
Це круто! Якби була подружня пара, ще й старшого віку - мене б ніщо не насторожувало. Справа в тому, що анкета на другому етапі заповнюється разом зі спонсором - тому можливості потім його змінити, думаю, не буде...
Gal_etka• 18 мая 2022
Тоже интересует.

Мне кажется, вы ему понравились и он не против отношений, имейте ввиду если что)

Если все устраивает, почему бы и нет.

Читала, что вы можете потом сменить место проживания через кансила.
AnnaKit-4773• 18 мая 2022
Выше все правильно Вам написали,будет проверка спонсора,если принимает ребенка- то проверяют более внимательно. Если Вам что-либо не понравится,сразу же обращайтесь в кансил и там Вам помогут
автор blondeternopil • 18 мая 2022
Ответ дляGal_etka
Тоже интересует.

Если все устраивает, почему бы и нет.

Та от власне, що вже на етапі листування проскакують компліменти... (((
Елена1265• 18 мая 2022
Ответ дляblondeternopil
Так нормально, замуж выйдете, навсегда обоснуетесь
Rose_m• 18 мая 2022
Ответ дляblondeternopil
Это никуда не годится
Southern_Beauty• 18 мая 2022
Я принципиально выбирала пару с детьми. Либо была готова на пожилую пару. Это хоть какой-то способ минимизировать риски.
Leonleon• 18 мая 2022
У меня дочка 19 лет, сидела на сайте, долго выбирала, нашла девушку 32 года, много говорили по видеосвязи, обсудили даже вопрос, что принимающая сторона не будет приглашать в дом молодых людей (она не замужем и не в отношениях]
Сегодня уезжает
Wida Winter• 18 мая 2022
Не очень, если честно. У приятельницы уже был прецедент
автор blondeternopil • 18 мая 2022
Ответ дляWida Winter
Що трапилось?
Gal_etka• 18 мая 2022
Ответ дляblondeternopil
Ну то все, хоче щоб ви були з ним)
Женщина_в_лосинах• 18 мая 2022
Ответ дляblondeternopil
все ясно)
Ani_i_ta• 18 мая 2022
Что мешает вам самим найти себе подходящих людей? На том сайте вы сами можете искать себе подходящее жилье, а потом созвонится с ними по видеосвязи. Я так делала.
автор blondeternopil • 18 мая 2022
Ответ дляAni_i_ta
Переглядала списки на ’Опорі’, наразі не знайшла варіанту у тому містечку (чи поблизу), що мені потрібно, а там прив*язка до роботи.
Coffee is Love• 18 мая 2022
Ответ дляblondeternopil
У ФБ групах розмістіть оголошення