Хто вже в Британії або планує скористатись програмою "Домівки для українців", відгукніться, будь ласка. Наразі я на першому етапі з пошуку спонсора. Відгукнувся молодий британець приблизно мого віку. На перший погляд, мене все влаштовує: локація, умови проживання, близькість до комунікацій, є можливість знайти роботу. Насторожує один момент: наскільки безпечно їхати з дитиною у будинок до чоловіка, який проживає сам? Яким чином перевіряється "спонсор"?
Ответ дляRose_m
У меня друзья уехали по такой программе. Спонсоры пожилая семейная пара, их трое детей выросли, в доме есть свободные комнаты.
Относятся супер, помогают всё оформить, детям накупили игрушек, готовят британские блюда итд.
Це круто! Якби була подружня пара, ще й старшого віку - мене б ніщо не насторожувало. Справа в тому, що анкета на другому етапі заповнюється разом зі спонсором - тому можливості потім його змінити, думаю, не буде...
AnnaKit-4773• 18 мая 2022
Выше все правильно Вам написали,будет проверка спонсора,если принимает ребенка- то проверяют более внимательно. Если Вам что-либо не понравится,сразу же обращайтесь в кансил и там Вам помогут
Ответ дляGal_etka
Тоже интересует.
Мне кажется, вы ему понравились и он не против отношений, имейте ввиду если что)
Если все устраивает, почему бы и нет.
Читала, что вы можете потом сменить место проживания через кансила.
Если все устраивает, почему бы и нет.
Та от власне, що вже на етапі листування проскакують компліменти... (((
Southern_Beauty• 18 мая 2022
Я принципиально выбирала пару с детьми. Либо была готова на пожилую пару. Это хоть какой-то способ минимизировать риски.
Ответ дляWida Winter
Не очень, если честно. У приятельницы уже был прецедент
Що трапилось?
Женщина_в_лосинах• 18 мая 2022
Ответ дляblondeternopil
все ясно)
Ответ дляAni_i_ta
Что мешает вам самим найти себе подходящих людей? На том сайте вы сами можете искать себе подходящее жилье, а потом созвонится с ними по видеосвязи. Я так делала.
Переглядала списки на ’Опорі’, наразі не знайшла варіанту у тому містечку (чи поблизу), що мені потрібно, а там прив*язка до роботи.
Coffee is Love• 18 мая 2022
Ответ дляblondeternopil
У ФБ групах розмістіть оголошення