18 мая 2022

Ось не розумію я логіки. Все більше депрессивних тем

І коментів, про "цей дощ надовго", "не буде як раніше" і тд. Ну ок, всі думають, що до нашої перемоги далеко, але ж в чому тоді смисл такої підтримки заходу? Скільки грошей нам дають. Ленд-ліз той самий, думаєте, дали б, якби не думали, що ми переможемо? Ну хіба вся Європа такі дурні, щоб так вкладатись матеріально в заздалегідь безперспективну справу???
Чи ті всі порадниці спеціально нагнітають, щоб ми депресували?
Якось не бачу логіки.
Викуся29 18 мая 2022
Кто то еще слушает чужое мнение?
JR-88 18 мая 2022
3 месяца прошло.
Люди устали.
Сколько было энтузиазма в стиле: война закончится 15 апреля или 18 мая.

Страшит вероятность, что это на годы
Танюша 18 мая 2022
Люди виснажились.
Люди не хотіли і не хочуть чути про довгу війну.
Але швидка війна це як раз о той план ’взять Київ за 3 дні’
Ми трішки відпочинемо і знову в бій!
Rose_m 18 мая 2022
Не вижу связи между военной помощью и ожидаемым падением уровня жизни.
mariya59 18 мая 2022
Ответ дляJR-88
3 месяца прошло.
Люди устали.
Сколько было энтузиазма в стиле: война закончится 15 апреля или 18 мая.

Страшит вероятность, что это на годы
И эта вероятность, с каждым днём, становится все более и более реальной...
кенгуруша 18 мая 2022
Просто люди устали, истощены морально, физически, материально(((
У многих нет работы, запасы подходят к концу.
PAJAMA ROOM 18 мая 2022
Ответ дляmariya59
И эта вероятность, с каждым днём, становится все более и более реальной...
Ніхто не знає.

Але потрібно приймати як є. Адаптовуватися.
Танюша 18 мая 2022
Ответ дляmariya59
И эта вероятность, с каждым днём, становится все более и более реальной...
Так, в квітні я мріяла що вже в травні буду в Херсоні. Зараз вже не так ьбнадійливо що до осені
Чашечка чая 18 мая 2022
Просто реальность нужно воспринимать объективно. Могло быть в десятки раз хуже, но жизни как до 24 февраля уже никогда не будет. Эта война на каждом из нас оставила свой отпечаток.
LRuba 18 мая 2022
Нам ’посчастливилось’ быть полигоном военных действий. Сирены, обстрелы, потеря работы, помощь на бумаге (те же 6500, которые многие ждут, но дождутся ли), мобилизация, новости о новых оккупированных территориях гасят оптимизм. Если убрать флер пропаганды и смотреть только голые факты, то да, цей дощ надовго. Разве что черный лебедь какой нарисуется
АлександраА 18 мая 2022
Це нормальна реакція у прадниць. Більшість вже почала виходити із зони страху і плавно скочуються у депресію. Далі буде ще більше депресивних тем. Це тільки початок.
Але це нормально. Потрібно лише усвідомлювати кожному, що з ним відбувається.
Картинка для ілюстрації процесу.

Прим. Я, блін, наче, той оптиміст: ’Ну все - гірше вже не буде...’ ’Буде, буде!’
Kvitkaliliia 18 мая 2022
Робота в них така, не зважайте
Kate_Fox 18 мая 2022
Как в такой обстановке можно жить и радоваться жизнью. Когда ты лишился своего дома, вся твоя прежняя жизнь и планы на будущее, просто разрушены в щепки. Хочется верить, что война вскором временни окончиться.....но пора снять розовые очки. С каждым месяцем эмоционально люди будут погружаться в депрессию, это только начало.

Европа страхует свою безлопастную жизнь финансирую нашу страну. Спасибо всем странам за такую колоссальную поддержу, не знаю что было бы с нашей страной без всеобщей помощи.
Юлия_Юлия-2175 18 мая 2022
По перше, інформаційна війна триває, провокаторів багато.
По друге, люди справді втомилися, виснажилися і т.д.
По третє, війна справді може бути на довго.
Але ми переможимо, в цьому не сумніваюся. Правда проблеми залишаться, це точно (крім й..го сусіда в нас в країні теж все ще залишаться прихильники ’руського міра’, ті, хто розкрадає гуманітарку і т.д.).
Я вчора вперше з початку війни почала пити заспокійливе (спочатку його не було в аптеках, потім якось пристосувалася без). А вчора зрозуміла, що я б і не проти антидепресантів випити. Я на ЗУ і тут спокійно (правда вчора вночі було гучно), але якось все нашарувалося - і новини невтішні, і в родині не все ок.
За ленд ліз, до речі, нам розплачуватися довгі роки, СРСР до 1991 оплачував за ленд ліз у 2ій світовій, але так повністю і не виплатив. Але це таке, головне перемогти, а там відбудуємо і виплатимо.
Чашечка чая 18 мая 2022
И нужно понимать, что ленд лиза тоже нужно ждать с деньгами тоже самое. На нас не сыпется золотой дождь из военной помощи и денег, а каждый ее элемент добывается кровью наших ребят
clernikol 18 мая 2022
Ответ дляJR-88
3 месяца прошло.
Люди устали.
Сколько было энтузиазма в стиле: война закончится 15 апреля или 18 мая.

Страшит вероятность, что это на годы
Так правильно, устали больше всего не, кто ждал определенных дат, а нужно приспосабливаться и продолжать жить
sobacura 18 мая 2022
На порадниці занадто багато русні, і взагалі песимістичних жіночок.
Natatashka 18 мая 2022
Деякі спеціально нагнітають, так зване ІПСО. Але, нажаль, нормальні люди теж втомлюються психологічно. Емоційна гойдалка - оптимізм-песимізм. Зараз, після 3х місяців війни багато хто впав в песимізм. Це нормально. В емоціях немає логіки. Я з вами згодна - все має бути добре )))
Lennochka 18 мая 2022
Человек не может как дурачок все время быть в хорошем настроении. Ну дают нам деньги, действительность ведь мало меняется от этого
Кудряшкина 18 мая 2022
Удалено администрацией...
Сонная Сова 18 мая 2022
Ответ дляКудряшкина
Удалено администрацией...
Бред. Обоснуйте это.
Bor bor 18 мая 2022
Підтримка Заходу іде на оборонку та дефіцит бюджету, а Ви навколо себе маєте людей, які втратили роботу або дохід? Якщо ні, то я здивована. Це ще не поголовно, але вже у багатьох. Тому і з´являються такі теми - це нова реальність.
Елена1265 18 мая 2022
Дают, потому что боятся, что если нас захватят, то пойдут дальше. А так, помогают нам оружием, чтоб мы как можно дольше сдерживали рашистские войска
Чашечка чая 18 мая 2022
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
По перше, інформаційна війна триває, провокаторів багато.
По друге, люди справді втомилися, виснажилися і т.д.
По третє, війна справді може бути на довго.
Але ми переможимо, в цьому не сумніваюся. Правда проблеми залишаться, це точно (крім й..го сусіда в нас в країні теж все ще залишаться прихильники ’руського міра’, ті, хто розкрадає гуманітарку і т.д.).
Я вчора вперше з початку війни почала пити заспокійливе (спочатку його не було в аптеках, потім якось пристосувалася без). А вчора зрозуміла, що я б і не проти антидепресантів випити. Я на ЗУ і тут спокійно (правда вчора вночі було гучно), але якось все нашарувалося - і новини невтішні, і в родині не все ок.
За ленд ліз, до речі, нам розплачуватися довгі роки, СРСР до 1991 оплачував за ленд ліз у 2ій світовій, але так повністю і не виплатив. Але це таке, головне перемогти, а там відбудуємо і виплатимо.
По словам Квин мы не будем за него платить
Vikolette 18 мая 2022
Первыми ломались те, кто верил, что скоро все закончится. За ними идут те, кто не верил, что это когда-нибудь закончится. Выжили те, кто сосредоточился на своих действиях, без ожиданий того, что может произойти или не случиться (с) Виктор Франкл, психиатр, переживший концлагерь.
соняшка 18 мая 2022
Ответ дляКудряшкина
Удалено администрацией...
да виновата омерика и нацики сами себя бомбят, надоели, брысь
dianagolubeva 18 мая 2022
Вони, Штати, Европа, розпочали те ще після другої світової і по іншому вони не можуть. Завжди так було і завжди буде, захід проти сходу
dianagolubeva 18 мая 2022
Ответ дляЕлена1265
Дают, потому что боятся, что если нас захватят, то пойдут дальше. А так, помогают нам оружием, чтоб мы как можно дольше сдерживали рашистские войска
Щоб ми воювали і помирали за наші спільні інтереси.
Так і запорожські казаки були найманцями, військо, яке використовували у війнах.
Це наша історія
Dzvo 18 мая 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Робота в них така, не зважайте
А что на самом деле все хорошо и нет причин для печали?
dianagolubeva 18 мая 2022
Ответ дляKate_Fox
Как в такой обстановке можно жить и радоваться жизнью. Когда ты лишился своего дома, вся твоя прежняя жизнь и планы на будущее, просто разрушены в щепки. Хочется верить, что война вскором временни окончиться.....но пора снять розовые очки. С каждым месяцем эмоционально люди будут погружаться в депрессию, это только начало.

Европа страхует свою безлопастную жизнь финансирую нашу страну. Спасибо всем странам за такую колоссальную поддержу, не знаю что было бы с нашей страной без всеобщей помощи.
Теж що і з Кримом, Херсоном, де воєнних двй не було