Благодарю
vitaminka-25e8• 18 мая 2022
Ответ для@Ineska@
Там легко… сервіс- перекази-міжнародні вибираєте вестерн-вводите всі реквізити з смс
Підкажіть будь ласка, а яку країну із списку там вибрати? Звідки переказ ООН. Дякую
Цвіту і пахну• 19 мая 2022
Ответ дляZhuZhuPozhuzzzzhu
впо тільки
Дякую. Просто багато разів зустрічала інфо, що є одноразова виплата для всіх, 2 тис, від ООН
vitaminka-25e8• 19 мая 2022
Ответ дляDi_M
У смс є країна
Смс прийшла з укрпошти, виплату отримати потрібно на пошті, можна цю виплату вивести на карту Привату, чи так неможливо?
vitaminka-25e8• 19 мая 2022
Ответ дляDi_M
Цього не знаю, може й не можна. Мені на western union прийшло
Дякую
Барбара_Ириска• 19 мая 2022
Ответ дляvitaminka-25e8
Если выплата на укрпочту, то только там получать
vitaminka-25e8• 19 мая 2022
Ответ дляБарбара_Ириска
Дякую