Стопясят раз обсуждала• 18 мая 2022
Посоветуйте аптечные витамины группы B
Лепешечка• 18 мая 2022
Солгар.
Пила отдельно Ниацин и весь комплекс, назначали при неврологических проблемах, результат был. Другие фирмы не пробовала
Стопясят раз обсуждала
• 18 мая 2022
Ответ дляЛепешечка
Солгар.
Какой именно комплекс от Солгар пили?
Immelstorn• 18 мая 2022
Мне невропатолог выписала Витаксон (сначала уколы, сейчас таблетки курсом на 90 дней)
Полет нормальный))
По ощущениям появилась бодрость, желание что то делать
Полет нормальный))
Беззубовна• 18 мая 2022
Ответ дляPodolyankaUA
Приймала в таблетках Неовітам і в уколах Вітаксон.
Від неовітама вам нормально було? Я пару днів поприймала і від мене з‘явився жахливий запах поту, далі вже не експерементувала.
Купипупсичек• 18 мая 2022
Ответ дляБеззубовна
У мене такого симптому не було. Побічка від Неовітам була така - головний біль, запаморочення, з боку ШКТ.
Від уколів Вітаксон побічка була - тахікардія, з боку ШКТ. Особливого ефекту не помітила. Вже майже 4 роки препарати вітамінів групи В не застосовую.