Сьогодні хотіла зняти 500 зл зі своєі гривневоі ( не кредитки), приватовськоі, пробувала в кількох банкоматах різних банків спочатку взагалі не давало , а потім написало перевищено денний ліміт на зняття… таким чином ні копійки не зняла, і ліміт перевищила! Хтось знає в яких банках точно можна зняти і скільки за 1 раз . Дякую
Ответ дляvetlanochka
В настройках своих узнайте лимит и прочее.
В настройках глянула ліміт на зняття набагато більший, ніж я хотіла зняти :(
Ответ дляСвята
Почему то такое бывает. Приват при этом говорит что у них все ок, что это польский банк не даёт
Из своего опыта:
Снять можно в любом банке 2000 злотых в день. Если перестал выдавать и пишет лимит, то ждать следующего либо месяца
Из своего опыта:
От мені в приваті теж сказали , що то проблема не іх а польських банків. Если пишет лимит, то ждать следующего дня чи може бути таке , що слідуючого місяця??