Така бойова Я• 18 мая в 00:10
Ви можете купити собі машину за 100 тисяч доларів?
Результат:
вже голосів:
327 (84.94%)
Ні
58 (15.06%)
Так
Love_Love_Love_• 18 мая в 01:30
Ответ дляБ´ю байдики
Хто там ржет с выбора машины по цвету? Вы Корвет жёлтый 70х годов видели???? Красота неописуемая!
Корвети взагалі мають шикарні кольори, жовтий, синій, зелений, червоний, красиві дорогІ відтінки
Туфли в чешуе• 18 мая в 01:35
Ответ дляБ´ю байдики
А какой цвет взяли?
Б´ю байдики• 18 мая в 01:43
Ответ дляТуфли в чешуе
А какой цвет взяли?
Жёлтый )) Но сейчас он мне недостаточно весёлым кажется
Туфли в чешуе• 18 мая в 01:50
Ответ дляБ´ю байдики
Крутят! Помните, лучше враг хорошего! И это гипотетическое лучшее мешает наслаждаться) уверена машинка классная у Вас)) у меня наоборот, я так прикипела к первой (синяя сх5), которую тоже выбирала по цвету (логика: синяя, как джинсы, универсально), что новой мне сильно мешало радоваться, в память бывшей я взяла бело синий салон и ностальгирую по бегемотке
Б´ю байдики• 18 мая в 02:06
Ответ дляТуфли в чешуе
Ну вот, разный же желтый
Туфли в чешуе• 18 мая в 02:09
Ответ дляБ´ю байдики
Ну вот, разный же желтый
И что? Обе прекрасные! Нет правильных машин или цветов) для кого-то жёлтый недостаточный, а для кого-то слишком желтый
Б´ю байдики• 18 мая в 02:11
Ответ дляТуфли в чешуе
Просто все познаётся в сравнении 😀
Гидроусилитель руля• 18 мая в 05:26
Ответ дляМстящий за Зайца
Я задала пряме питання.
Це з розряду одна бабка сказала 😂😂😂
Я вам якось криво відповіла, чи ви не розумієте написаного?
Лізинг,це переплата,на що я не згодна.Що вам ще не зрозуміло?
Ви маєте бажання годувати лізингову компанію ? Я ні.
КапитанльнаЯ• 18 мая в 06:28
Ответ дляМстящий за Зайца
:тобто у вас власного досвіду 0, але при цьому ви впевнені, що це не зручно і не вигідно? 😂😂😂
Люди, я когда здесь многих читаю - у меня волосы дыбом встают.
Вы считаете, чтобы понять что кредит или лизинг это дорого и не выгодно - недостаточно посмотреть график погашения и договор? Вы не понимаете, что в графике написано? Только когда платите написанные в нем суммы доходит? Или так и не доходит?
Роздратована шкіра• 18 мая в 07:11
Ответ дляМстящий за Зайца
Можу, але не бачу в цьому сенсу. Через рік вона втрачає -30% в ціні.
такі авто купуються з інших міркувань, і ніхто не думає, за скільки їх потім можна продасти)
У нас в паркінгу ЖК більшість авто за таку ціну - бенлі, порш коссовери і спортивні, ауді, БМВ і тд. Це той рівень доходу, коли +/- 30-40 тис туди-сюди особливої ролі не грає. Якщо вже так розмірковувати.
Мстящий за Зайца• 18 мая в 07:38
Ответ дляГидроусилитель руля
Могли б просто відповісти так чи ні, але ви далі намагаєтеся нести ахінєю
Мстящий за Зайца• 18 мая в 07:39
Ответ дляРоздратована шкіра
Думає
Тому вони авто дуже часто міняють, а не їздять на них роками
Мстящий за Зайца• 18 мая в 07:45
Ответ дляКапитанльнаЯ
Від чого у вас волосся дибом?
Лізинг це вигідно, якщо ти хочеш змінювати авто кожні 2-4 роки і не паритись ні про що.
Власне ж авто вигідно купувати тоді, якщо ним користуватися будеш мінімум 8 років.
Я за кордоном. Тут все моє оточення бере авто в лізинг через фірму, це дуже вигідно і зручно.
КапитанльнаЯ• 18 мая в 07:46
Ответ дляМстящий за Зайца
Від чого у вас волосся дибом?
Ваше окружение берет авто в лизинг потому, что купить денег нет.
Мстящий за Зайца• 18 мая в 07:48
Ответ дляКапитанльнаЯ
😂😂😂😂😂
Ні, це просто дуже вигідно.
КапитанльнаЯ• 18 мая в 07:49
Ответ дляМстящий за Зайца
😂😂😂😂😂
Ні, це просто дуже вигідно.
Да, это очень выгодно.
Точно так же как аренда жилья. Платишь - и не паришься ни а чем ...
Мстящий за Зайца• 18 мая в 07:51
Ответ дляКапитанльнаЯ
Да, это очень выгодно.
Ні. Це не зовсім так
КапитанльнаЯ• 18 мая в 07:54
Ответ дляМстящий за Зайца
Ні. Це не зовсім так
В чем именно не так? То, что после последнего платежа к вам переходит право собственности?
Ну ок - это так же выгодно как и кредит...
Мстящий за Зайца• 18 мая в 07:57
Ответ дляКапитанльнаЯ
Ні, те що я можу без проблем змінювати авто кожні 2-3 роки, не паритись взагалі ні про що і ніколи. Це моє не перше авто, яке взято в лізинг, хоча я дуже довго впиралася, так як міркувала так само як ви.
Гидроусилитель руля• 18 мая в 07:59
Ответ дляМстящий за Зайца
’Ахінея’, це ваша неспроможність зрозуміти написане.В першій же моїй відповіді вам,було написана причина,чому не варто зв´язуватися з лізингом.
Ну хіба що у вас багато зайвиіх грошей.
КапитанльнаЯ• 18 мая в 08:01
Ответ дляМстящий за Зайца
Слушайте, вы можете делать все, что угодно - это ваш личный выбор.
Но доказывать кому-то, что платить проценты за пользование чужим имуществом - это выгодно- это мягко говоря странно
Роздратована шкіра• 18 мая в 09:07
Ответ дляМстящий за Зайца
Думає
я ж кажу, що це такий рівень доходу, коли ця різниця в ціні непринципова, захотів - продав, купив інше.
Це якщо мова йде про дійсно дороге авто.
НичеНипанимаю• 18 мая в 09:24
Ні, не можу. Це треба бути мільйонером доларовим, щоб таке авто купити. Зараз шукаю собі авто в діапазоні 20-30 тис. А їжджу на авто, за 6,5 тис.куплене, продати його можна за 4 тис.зараз.
НичеНипанимаю• 18 мая в 09:24
Ответ дляLove_Love_Love_
Залежить яка машина, жоден лексус не втратить 30% в ціні через рік
Будь-яке авто виїхавши з салону втрачає 25% зразу.
Василина Семеніч• 18 мая в 09:40
Ответ дляМишка-шалунишка
На советчице я могу вообще всё
Мені подобається ваш настрой. Ану швидко переносьте його з Советчиці в реальне життя
Сусідка знизу• 18 мая в 09:44
Василина Семеніч• 18 мая в 09:50
Ответ дляСусідка знизу
Я себе тока такую желтую могу позволить
І як в анекдоті
- Всі їздять на автобусі, а я на машині.
- Купи собі автобус і будь як всі