19 мая 2022

Кто помнит этот клип Pet Shop Boys?

Смотрела старое видео своих любимых белорусов ( и сейчас на нашей стороне) И тут этот кадр...
elenanestere 19 мая 2022
Go west
Pole 19 мая 2022
Я пам´ятаю цю пісню.
Конечно помню, обожала эту группу
Амарилис 19 мая 2022
Так, цікавий кліп, з огляду на сьогодення. А якщо співставити картинку і текст, то взагалі трохи моторошно.
Не чіпай - вб ю 20 мая 2022
Ответ дляАмарилис
Так, цікавий кліп, з огляду на сьогодення. А якщо співставити картинку і текст, то взагалі трохи моторошно.
А про що вони там співають?
Амарилис 20 мая 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
А про що вони там співають?
Підем разом на захід, ти і я. Там добре, там свобода. Це основний месседж. А з жовтоблакитними костюмами, в касках, та ще й зірка розламується, зараз сприймаєш як пророцтво. Хоча зрозуміло, що це просто співпадіння.
автор jif 20 мая 2022
Ответ дляАмарилис
Підем разом на захід, ти і я. Там добре, там свобода. Це основний месседж. А з жовтоблакитними костюмами, в касках, та ще й зірка розламується, зараз сприймаєш як пророцтво. Хоча зрозуміло, що це просто співпадіння.
Точно)