Прям ликуют за рашку, при этом пишут что сами украинки. Но с упоением рассказывают как рашка хорошо живет)) и как ей море по колено)
Ответ дляАква-Марин
Война это всегда плохо , странно что вас вообще такие вопросы возникают.
Раша страна террорист?
МАМА НИКИТКИ-2• 20 мая 2022
Ответ дляShoosha
Это понятно. Но и сказки про то, что у них там плохо особо не помогают, надоел этот бред.
Це не бред. Просто не все так зразу це по перше, по друге, багато тих, хто живе за Мкадом мало відчують погіршення, бо і раніше не жили гарно. Ну і по трете, дуже хочу вам порекомендувати послухати Дмитрия Потапенко. Це якийсь російський бізнесмен. Він чітко все розкладає по поличкам, що буде в рашці, і які наслідки від санкцій. Не все так райдужно в них. Але це довгограючу перспектива. Щоб було швидко і больно треба миттєве максимальне енергетичне ембарго. На жаль, розтягнуть років на 5
Mrs.Ochmonek• 20 мая 2022
Ответ дляRichilucky
Я же и говорю, это наши живущие в России.Подруга моя на днях мне рассказывала как она посорилась со своей сестрой россиянкой!Я спрашиваю,а ты уверена что твоя сестра россиянка,вы же все жили в Украине, она говорит, конечно уверена,она получила русский паспорт.Многие украинцы получившие русский паспорт,думают что они русские.
Так вони і є росіяни - за паспортом і самоідентифікацією, хоч і українського етнічного походження.
Так само, як є етнічні росіяни у нас, які вже давно ідентифікують себе українцями і є патріотами України.
Ответ дляVasilina7755
Если я скажу, что в рашке газ по 22 рубля, а у нас по 40 грн - это я с упоением рассказываю и ликую?
Так у них газа этого до фига , он должен у них быть ещё дешевле
Ответ дляAllas_shop
Что-то ваша мысль запуталась. Очень быстро причём.
От Японии до яжематерей. Обьясните ход мыслей, если получится,конечно.
Почему нам Европа именно должна помогать в ущерб себе.Это все было к тому ,что одна написала что мы должны перекрыть газовую трубу,чтоб мир был посговорчивее .
Ответ дляАква-Марин
Мне нет никакой необходимости вообще кого- то как- то называть , просто ни к чему. У вас есть конкретно фамилия и данные того кто это сделал и доказательства ? Если есть , то его за такое и в России найдет и накажут.
В раше такие наоборот герои 🤦♀️
Mrs.Ochmonek• 20 мая 2022
Ответ дляorachka
А почему претензии только к Европе,а не к Японии ,Австралии или Аргентине?
В НАТО не хотіли бачити Грузію і Україну саме європейці - такі як Німеччина і ті, хто підспівували путіну.
А не Японія, Аргентина і тд
Vasilina7755• 20 мая 2022
Ответ дляДевушкаЛав
Конечно, а у нас еще дороже.
Когда вы говорите, что у них дофига газа, это вы их восхваляете или ликуете?
Ответ дляVasilina7755
А вы думаете Европа рада высоким ценам на газ? Рада, что им грозит продовольственный кризис? То, что нужно нам постоянно деньги выделять в ущерб своей страны?
Вы такая наивная
Дайте ссылку на заявления Европы, что им грозит продовольственный кризис, пожалуйста.
Vasilina7755• 20 мая 2022
Ответ дляPiracanta
Сейчас займусь поиском ссылки специально для вас
МАМА НИКИТКИ-2• 20 мая 2022
Ответ дляPiracanta
А чому наші офіційні органи повинні коментувати події на території рф?
Тому і не коментують. Нехай бояться.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А офіційна заява шо то не ми -є?
Если это мы, то почему случаи единичны? Почему не отвечаем, когда обстреливают Сумщину? Когда пускают ракеты? Почему не подавляем огневые точки, расположенные в рашке? Нельзя сказать а и не сказать б.
К сожалению, это не мы, это кацапы проводят операцию ’рязанский сахар’ для мотивации и мобилизации своего пипла.
Даже кацапью не удалось предоставить доказательства,что это мы, а они очень старались.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
В лютому США і европа нам давали максимум тиждень, а ми тримаємось вже три місяці.
Бачу, що останнім часом рашкотролі і любителі асвабалітелей тоже активізувались. Мабуть вливання великі в пропаганду з підорашки пішли
Просто тянуть час, поки нас вбивають.
Любителів рашки і союзу в Україні нажаль багато, але я не в їхній кількості
Mrs.Ochmonek• 20 мая 2022
Ответ длямульти1
всі ненавидять росіян, обожнюють українців, скоро рашка розпадется, Україна сильна країна, відбудуємось, всім квартирі роздамо постраждалим, просто так нам дали зброю і гроші в подарунок і бла бла. може дійсно краще жити в такому настрої і читати приємні речі
Не перекручуйте, проблем багато, але є цілі, до яких ми прагнемо. І краще справді з оптимізмом.
Чи альтернатива яка? Всепропало, бронюймо швидше місця на кладовищах, бо на всіх не вистачить ?
Стриманий оптимізм завжди кращий за настрій всепропало
МАМА НИКИТКИ-2• 20 мая 2022
Ответ дляPiracanta
Журнал Економікс вам в поміч.
Ответ дляStrelka_007
То це війна за газопровід? Чи за прибутки раші від газу? Європа нам допомагає аби трубу не чіпали, серйозно?
Они нам помощь,а вы предлагаете в ответ трубу перекрыть.Особенно учитывая что риторика изменилась ,большинство регионов спокойные ,можно жить и все хорошо.А ,и посольства вернулись
МАМА НИКИТКИ-2• 20 мая 2022
Ответ дляКотова_А
Я думаю шо наші. А не коментують бо ще з ленд-лізом невідомо було. Навіть там парашкінські гроші працюють активно. Прийде зброя- все буде. Бо зброя не оборонна вже схвалена
Mrs.Ochmonek• 20 мая 2022
Ответ дляAllas_shop
А вы читаете русские форумы? Зачем?
З лютого раз на тиждень читаю як змінюється чи ні риторика. Але смислу нема, це правда
Ответ длямульти1
Все ненавидят россиян это вообще то правда☺️
Mrs.Ochmonek• 20 мая 2022
Ответ дляVasilina7755
Вы такая наивная
Ні, не рада.
Але багато хто між поступитись комфортом і стати посіпаками нового фюрера, який вбиває в сусідній країні, обирає перше.
Vasilina7755• 20 мая 2022
Ответ дляPiracanta
Спасибо, я так и подумала, что вы лжете.
Вы наверное с начала карантина сидите в бункере и не в курсе, что в мире происходит
Strelka_007• 20 мая 2022
Ответ дляorachka
Ця допомога, умовно кажучи, 1/100 від прибутку раші від торгівлі газом. Давайте тверезо подивимося на ситуацію.
Саме Європа виплекала цю уродську педерацію. Раша відкрито шантажує світ. А хтось із євро чиновників ніяк не сповзе з газового гачка і відкатів Газпрому.
Ще раз: моя думка, ми носимо воду ситом з тими типу санкціями. Тільки повне нафто-газове ембарго може суттєво нашкодити раші і вирівняє сили в цьому протистоянні. Якщо потрібно ´жопоиогти´ і прискорити процес переходу на інші джерела, треба робити все що від нас залежить.
Ответ дляVasilina7755
Вы такая наивная
А вы думаете Европа очень хочет сотрудничать с рф? Они ищут альтернативу и они рано или поздно ее найдут, вот увидите)
МАМА НИКИТКИ-2• 20 мая 2022
Ответ длямульти1
Просто тянуть час, поки нас вбивають.
Ви дуже не праві. В Европі правда вже дуже відчувається наближення кризи. І допомагають вони нам дуже багато, часто на збиток собі.
Европа і Америка не будуть воювати замість нас. Он в топі кожен день висять теми про дозвіл виїзджати чоловікам. Якщо ми самі не хочемо, то чому хтось мусить?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
чому не закрили небо в перші дні? зі зброєю стільки тянули?