Дівчатка, в понеділок маю їхати оформлювати тимчасовий захист, я зараз в Румунії. Підкажіть, хто оформлював, через скільки можна буде повернутися в Україну, щоб не втратити тимчасовий захист, бо мені треба повернутися до кінця військового стану щоб оновити документи.
І коли починає діять тимчасовий захист: з моменту подачі документів чи з моменту отримання самого захисту?
Ответ дляHelga_SV
в місті каштанів вам ніщо не загрожує
а до чого тут це?