Zolottse_0202• 21 мая 2022
Домоткане полотно, чи все-таки льон, на вишиванку. Дівчата порадьте будь ласка)
Якщо вибрати між цими тканинами, то яка краще для жіночої вишиванки?
Nyavka_mavka• 21 мая 2022
Домоткане полотно - це спосіб виготовлення. Воно може бути як грубе і товсте, так і тоненьке і дуже приємне
Ответ дляNyavka_mavka
Ааа...тобто можна вибрати, тоненьке?
ALenushka505• 21 мая 2022
Домотканне виглядає жахливо. Не бачила ніколи норм якрсті. Льон однозначно, але ж дорожче
Ответ дляartushik
Надо трогать, Лен красиво- но мнется. Домотканое я покупала очень хорошее польское, но оно стоило ровно в 2 раза дороже обычного и было идеально белым с таким лёгким блеском. Шить считая ниточки было легко.
Нема змоги замовити, буду через інтернет.
Попробую тоді)))
tanyayacuk• 21 мая 2022
Льон, якщо натуральний то дуже мнеться
Беріть онікс - не прогадаєте, або домоткане 40
Також залежить і від того який візерунок і стиль майбутнього виробу, бо якщо це має бути щось під автентичне, то і на конопляному можна вишивати або домотканому 20, а якщо вишукане - то звичайно треба і тканина тонка
Ответ дляtanyayacuk
Льон, якщо натуральний то дуже мнеться
Якщо тонка, то плотність 20-40 полотна?
Nyavka_mavka• 21 мая 2022
Ответ дляALenushka505
Ні, ви помиляєтесь. У мене є сіре грубе, ніяк не придумаю, що з ним робити, а є 2 вишиванки - там дуже тоненьке і біле-біле, не зважаючи на те, що одна десь 30-50-х років, а одна 60-х
Stepa_nida• 21 мая 2022
Залежить від того, яку саме річ та за який строк ви хочете.
Щонайперше, домотканні лляні та конопляні тканини не ідеально білі, не ідеально рівні, трошки грубі (зачасту). На них краще лягає ’плотна’ вишивка типу борщівського верхоплута грубою вовною, але строк виготовлення такої сорочки довший. Зате вигляд виробу дуже близький до автентичного старовинного.
Якщо Ви хочете виріб білим по білому, якусь ніжну лиштву або прорізування, більш сучасний вигляд виробу, то я б радила сучасні класні льони типу Цвейгарта
Ответ дляStepa_nida
Буде ось така вишивка .
Треба вибрати основу.
І колір (білий чи трохи молочний)
Треба вибрати основу.
І колір (білий чи трохи молочний)
Stepa_nida• 21 мая 2022
Ответ дляZolottse_0202
Буде ось така вишивка .
Треба вибрати основу.
І колір (білий чи трохи молочний)
Треба вибрати основу.
І колір (білий чи трохи молочний)
Якщо чесно, на мою особисту думку, не бачу сенсу заморочуватись із домотканним полотном, якщо це не відтворення старовинної речі 1-в-1 з якихось причин.
Тим паче що для хрестика чим рівномірніше буде полотно, тим краще. Тому обирала б для такої речі сучасні тканини.
Вибір кольору це вже справа смаку, але логічним здається, що для гармонізування теплих кольорів вишивки краще взяти тканину з теплим підтоном, ніж з холодним.
Ответ дляStepa_nida
Тобто брати льон?
Ответ дляStepa_nida
але там і ціна.
Valentina shop2020• 21 мая 2022
Дочка вышила вышиванку очень красивую,но ткань домот плотно, не очень приятное , плотноватое,жарковатое.
Не советую