Мэри Попкинс• 21 мая 2022

Британець, який прихистив 22-річну киянку, за 10 днів втік з нею від дружини

видели уже?
красивая молодая киевлянка
Брынза• 21 мая 2022
Бывает и такое. Это жизнь.

Я не в теме• 21 мая 2022
Ответ дляБожоле
Ну по сравнению с англичанками :)
В смысле? Посмотрите на его бывшую хотя бы. Хотите сказать, что англичанки заведомо все страшнее Софы?
ok1904• 21 мая 2022
Вброс. Знову? За 10 днів в Англії не розписують, інфа з жовтоїтпресси the sun, віза по прихистку права на одрудення не дає! Як вони могли одружитися?
ok1904• 21 мая 2022
Львів´янку Софію куди діли, автор? Тролите?
Миззери• 21 мая 2022
Как по мне жена симпатичнее была у него
alinka0908• 21 мая 2022
Ответ дляЯ не в теме
100% наверное жена одобрила и спокойно отдала сие чудо беженке)) пусть живут счастливо с родителями до конца своих дней
Таке враження, що якщо народився за межами України, то вже принц автоматично
Kapitoshka-4fe1• 21 мая 2022
Ну таке, нос такий здоровий

ok1904• 21 мая 2022
Автор, як з львів´янки за три години стала киянка? Поясніть.
БеллаДонна• 21 мая 2022
Ответ дляalinka0908
охранник между прочим
А я на шпагате• 21 мая 2022
В групах українців в Англії пишуть, що то проплачений росіянами фейк жовтої англ. преси. Хоча на таку кількість укр. біженців могло статися. То й що з того. Подібне можливе з будь-ким за будь-яких обставин.
ok1904• 21 мая 2022
Ось попередній вброс
Бюст Березуцкого• 21 мая 2022
Ответ дляГубы_зубы
Щодо ’красива’, то це мабуть, на любителя.
На рідкісного любителя, таке страшко, я думала, їй років 50 (((. Дружина в британця красотка
Миззери• 21 мая 2022
Ответ дляTatyana_1975
Ну не скажите. Жена намного симпатичнее
Мне тоже
alinka0908• 21 мая 2022
Ответ дляБеллаДонна
охранник между прочим
Англііііііічанин
ok1904• 21 мая 2022
Ответ дляА я на шпагате
Звичайно. Там стаття така «крива», охоронцю доходів не вистачить одружитися з іноземкою
VIKYSIA• 21 мая 2022
Ответ дляКурочка
Нуу... ’красівая і маладая’ теж не така вже й ’красівая’
У неё такая рожа наглая на фото
Бюст Березуцкого• 21 мая 2022
Ответ дляЯ не в теме
Так эта Лорна - красивая женщина, найдет себе получше этого щелкунчика))) а щелкунчику просто необходима крыса с длинным носом)) это судьба)
П´ять балів, правда крисине лице
БеллаДонна• 21 мая 2022
Ответ дляok1904
а на 2 детей хватало
Сеточка• 21 мая 2022
Красивая? Да страшная она
ok1904• 21 мая 2022
Ответ дляБеллаДонна
а на 2 детей хватало
А чи то його діти, Лорна з ним офіційно не одружена , так в статті.
Марго_1427• 21 мая 2022
Ответ дляЯ не в теме
По какому свиту? Только на ру ресурсах активно раскручивают
И такие как автор здесь
Манный комочек• 21 мая 2022
Ответ дляTatyana_1975
Ну не скажите. Жена намного симпатичнее
Черненькая вообще бомба, я подумала это она украинка, больше похожа на нашу чем блонда
ok1904• 21 мая 2022
Ответ дляБеллаДонна
а на 2 детей хватало
Йому 29 згідно статті, дітям 6 і 3 , одже коли народиася старший йому було 23... Ранувато як для англійця став татом...
ok1904• 21 мая 2022
Ответ дляМарго_1427
И такие как автор здесь
Так в цій темі, автор киянку втулила... для чого цей стьоб?
БеллаДонна• 21 мая 2022
Ответ дляok1904
интересно откуда он знает словацкий? он не англичанин, видимо с родителями переехал раньше
Renesmeе 16• 21 мая 2022
Ответ дляБеллаДонна
З раши родом писали
Уси-пуськи• 21 мая 2022
Ответ дляЯ не в теме
Есть еще новость, что украинцам в Германии немцы дом дали жить бесплатно, а они русский флаг там в комнате начали сжигать и спалили весь дом дотла.
Конечно, специально в Германию их флаг везли, чтоб там символично поджечь
Говнораша она такая пропагандонская.
БеллаДонна• 21 мая 2022
Ответ дляСеточка
Красивая? Да страшная она
не в красоте счастие, срашная а за 10 дней влюбила олуха
БеллаДонна• 21 мая 2022
Ответ дляУси-пуськи
Говнораша она такая пропагандонская.
есть репортаж про этот пожар на немецком
ok1904• 22 мая 2022
Ответ дляБеллаДонна
з українкою до своїх батьків поїхав жити, сміх.

Але це ж додуматись придумати, що вже 4 го травня їх розписали, 10 днів в домі жила і якицсь бліц кріг по захвату охранніка англіцького... На основі яких документів з її боку, там цілий талмуд збирати треба, англійці з іноземками розписуються де завгодно, але не в UK через бюрократію, потім по візі жінки завозять собі пару...